Bakkal Esnafı, bahara erken girmek istiyor

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Başbakan Binali Yıldırım tarafından müjde olarak açıklanan esnaflara faizsiz kredinin hemen verilecek olmasının heyecanını yaşadıklarını ve kredilerin yılın ilk aylarında verilmesini ümit ettiklerini söyledi.

SAKARYA
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, “Acısıyla tatlısıyla ve çok üzücü olaylar yaşayarak bir yılı geride daha bıraktık. Milletçe kenetlenerek zor günlere göğüs geriyoruz. Ülkenin dinamosu olan biz esnaflar bu sıkıntılı süreçte birlik ve beraberlik içerisinde durarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Birçok yeni düzenlemelerin hayata geçtiği 2016 yılında esnaflar olarak geleceğe ümitle bakmayı sürdürüyoruz. Yeni yılında bol bereketli ve kazançlı geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, “Her zaman söylediğimiz gibi can suyu kredilerinin yeniden verilmesini arzuluyoruz. 2016 yılının son günleri dağıtılan KOSGEB kredilerine esnafımız çok ilgi gösterdi. Ancak getirilen kota hepimizi üzdü. Kredi en çok mahallelerimizin kültürü ve ışığı olan bakkal esnafımıza lazımdır. Borç batağında olan, geçimini alın teriyle sağlayan bakkal esnafımızın yanı sıra yeni işyeri açanlara can suyu, işini büyütmek ve geliştirmek isteyenlere de yenileme ve modernizasyon adı altında kredilerin verilmesi en büyük beklentimizdir. Eğer başbakanımızın müjdelediği bu krediler yılın ilk çeyreğinde verilirse ve bakkal, bayi gibi küçük esnafımızdan dağıtılmaya başlanırsa bahar ayına erken gireceğiz” diye konuştu.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR