Bayraktar, yazılı basında 14 bin 62 haberle Türkiye birincisi oldu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
156 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013, 2014, 2015 yıllarında olduğu gibi 2016 yılında da yazılı basında Türkiye birincisi oldu.

ANKARA
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, hem işadamları hem de meslek kuruluşu, konfederasyon başkanları listesinde birinci sırada yer aldı. Şemsi Bayraktar’ın yıl içindeki açıklama, basın toplantısı, faaliyet ve temasları 14 bin 62 haberle yazılı basında yer buldu.

Medya Takip Merkezi (MTM) verilerine göre, medyada öne çıkan işadamları ile şirket yöneticiliği ve sivil toplum kuruluşu (STK) başkanlığını bir arada yapan iş adamları, sivil toplum, meslek kuruluşları, konfederasyon başkanları arasında TZOB Genel Başkanı Bayraktar, 14 bin 62 haberle birinci oldu. Bayraktar, televizyonlarda 411, internet medyasında 18 bin 141 haberle yer aldı. Şemsi Bayraktar’ın toplamda 32 bin 614 haberle medyada yer buldu.

-Bayraktar’dan, medyaya teşekkür-

Üreticilerimizin gecelerini, gündüzlerine katarak, yağmur, çamur, kar, kış demeden üretime devam ettiklerini, bu ülkenin gıda güvencesini sağladıklarını belirten Bayraktar, “4,5 milyonu aşkın üyemiz adına, Türk medyasının yönetici, muhabir, foto muhabiri, kameraman ve haber mutfağında görevli tüm çalışanlarına tarıma verdikleri destek dolasıyla teşekkür ediyorum” dedi.

-10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü-

Bayraktar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, medya çalışanlarının çok önemli bir işlevi yerine getirdiğini, kamuoyunu habersiz bırakmadığını bildirdi. Halkın doğru haberlerle bilgilendirilmesinin demokrasi için olmazsa olmaz unsurlardan biri olduğunu belirten Bayraktar, “basın mensuplarımız, kimi zaman canlarını tehlikeye atarak, her türlü zorlukla mücadele ederek haber üretiyor, kamuoyunu bilgilendiriyor. Yaptıkları bu işlevin yeri doldurulamaz. Yönetici, muhabir, foto muhabiri, kameraman ve haber mutfağında görevli bütün medya çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR