Derince EAH ‘’Ebru eserleri’’ ile donatıldı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
178 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi koridorları, Derince Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yapmış oldukları ‘’Ebru eserleri’’ ile donatıldı.

KOCAELİ – Derince
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak 2012 yılından beri faaliyet gösteren merkezdeki hastaların kendi elleriyle yapmış oldukları ebru resim çalışmaları görenler tarafından takdirle ve hayranlıkla karşılanıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa GÜNEŞ, Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde bireysel danışmanlık hizmetleri,  grup psikoterapileri, Psiko-sosyal beceri eğitimi, resim, ebru, takı, ahşap boyama vb. sanatsal etkinlikler, uzman gözetiminde film izleme terapisi, tiyatro-drama, halk oyunları eğitimi, hobi bahçesi, gezi, piknik, pilates ve aletli spor eğitimleri verilmekte, ayrıca İlimizin gönüllü saz icracılarının da katkı sunduğu müzik terapi çalışmaları hafta içerisinde Salı günleri “Ritm Eğitimi” ve “Türk Sanat Müziği-Türk Halk Müziği” koro çalışmaları, Cuma günleri ise “kuş”  ve “su sesi” eşliğinde Müzik Dinleti terapisi olarak sürdürülmektedir, hastalarımızın yapmış olduğu çalışmalar bizleri mutlu ediyor; diye konuşarak ebru yapmış olan hastalara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR