DEÜ Sebze Meyve ihalesi yapacak

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
274 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dokuz Eylül Üniversitesi Sebze Meyve Alım ihalesine çıkıyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

İZMİR
38 Kalem Sebze Meyve alımı yapılacak ihale 25 Ocak 2017 saat 10.30’da Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satınalma Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Bulvarı No:144 35210 Alsancak-İZMİR -ihale salonu adresinde yapılacak. Gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanıhttps://ekap.kik.gov.tr/EKAP adresinden ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satınalma Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Bulvarı No:144 35210 Alsancak-İZMİR  adresinden görülebileceği gibi 20 TL karşılığında satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satınalma Şube Müdürlüğü Cumhuriyet Bulvarı No:144 35210 Alsancak-İZMİR adresine elden verilebileceği gibi iadeli taahhütlü posta yoluyla da gönderilebilecek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR