,

ETKİNLİKLER

Antalya Dijital Zirvesi

Antalya Dijital Zirvesi

Türkiye’nin ekonomik, sosyal ve diplomatik gücü olan turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını konuşmak için bu yıl ikinci kez CRM Medya ve Google iş birliğiyle düzenlenecek olan Antalya Dijital Zirvesi; sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçlerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı zirve kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan […]

2. Kamu Bilişim Zirvesi

2. Kamu Bilişim Zirvesi

Bilişimin kaldıraç etkisinden faydalanarak vatandaşlarımıza daha kaliteli, hızlı, doğru ve güvenli hizmet vermek için çalışan tüm bilişimcilerin buluşma adresi olan Kamu Bilişimcileri Derneği’nin her yıl düzenlemekte olduğu Kamu Bilişim Zirvesi bu yıl 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde, “KAMU-NET: Güvenli Bilgi Otobanı” temasıyla Antalya’da gerçekleştirilecek.

TBD 34. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2017

TBD 34. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2017

Türkiye Bilişim Derneği tarafından tüm bilişim paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilecek TBD 34. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2017, 20-21 Aralık 2017tarihlerinde “Bilişimle–Gelişim: Türkiye`de Dijital Dönüşüm” ana temasıyla Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre`da gerçekleştirilecek.

ISAF Fuarları

ISAF Fuarları

14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında sektörü yeniden buluşturacak olan ISAF Fuarlarında mevcut katılımcıların 2017 için yerlerini koruması ve pek çok yeni katılımcının dâhil olmasıyla doluluk oranı şimdiden yükseldi. Sektörü yakından takip eden ve hizmet kalitesini her geçen sene bir üst kademeye taşıyan ISAF Fuarları, 14-17 Eylül, 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. Hollerde!