‘Sakarya’da farklı bir satış sistemini hayata geçiriyoruz’

13 Kasım 2017 9:41 am tarihinde eklendi
‘Sakarya’da farklı bir satış sistemini hayata geçiriyoruz’
Baykonut A.Ş. yeni projesi Bay Özbartın’da kredi ve faizi kaldırıyor. 3+1 daireler 36 ay vade ile 26 bin TL peşin günde 77 TL taksitle satışa çıkıyor.

SAKARYA 

Baykonut A.Ş., yeni projesi Bay Özbartın’da kredisiz faizsiz senetle daire satış sistemini başlatıyor. Bay Özbartın’da 3+1 daireler 26 bin TL peşin 36 ay vadeli olarak satışa çıkıyor. Günde 77 TL taksitle 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan dairelerde ara ödemelerin tarihlerini de siz belirliyorsunuz. Baykonut A.Ş. güvencesi ile inşa edilen konutlar 16 ayda teslim edilecek. Yeni satış sistemi ve Bay Özbartın projesi 13-19 Kasım tarihleri arasında Serdivan AVM’de açılacak stant ile tanıtılacak.

16 AYDA TESLİM

Yeni faizsiz kredisiz senetli satış sistemleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Baykonut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yıldırım, “Baykonut A.Ş. olarak Sakarya’da farklı bir satış sistemini hayata geçiriyoruz. Bay Özbartın projemizde bulunan dairelerimizi kredisiz faizsiz olarak senetle satışa çıkarıyoruz. 36 ay vade ile günde 77 TL’den satılacak dairelerimiz 269 bin TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında ara ödemelerin tarihlerini de alıcı belirliyor. 16 ayda anahtar teslim edilecek Bay Özbartın projesi ile sınırlı senetli satış sistemimizden yararlanmak ve bilgi almak isteyen herkesi 13-19 Kasım arasında Serdivan AVM’ye bekliyoruz” dedi.

BİLGİ ALMAK İÇİN

Baykonut A.Ş. Finans güvencesi ile başlayan yeni kredisiz faizsiz senetli satış hakkında daha fazla bilgi almak için www.baykonut.com adresini ziyaret edebilir ve 0264 271 16 00-01-02 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

DEĞİŞİM BİZİMLE BAŞLAR

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Baykonut A.Ş. kuruluşunun ardından kısa süre içerisinde ilk projesi olan Erenkent’in ilk 3 etabının anahtar teslimlerini gerçekleştirdi. 33 Dairelik Sungarden’da anahtar teslimlerine başlayan Baykonut 21 konutluk Riverside projesinde ise yüzde 90’lık bitirme oranına ulaştı. Şirket halen Erenkent’in 3 4. İle Ticari Projesi, Baytown ve Bay Özbartın ile toplam 145 konutluk 3 projesine devam ediyor. Bir buçuk yılda 208 konutluk projeyi hayata geçiren Baykonut A.Ş. bunların 63’ünün anahtarlarını teslim ederken 21 konutun daha anahtar teslimini Aralık ayında gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Firma Bilgileri

Baykonut İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş
0 (264) 271 1600 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR