Hayat Grup Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
243 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlker Şecaat Kara
  • ADRES: Oruçreis Mah. Giyimkent Sitesi 5. Sk No:59 Esenler / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 231 7444
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Fotoğraf sektörünün basılı ve görsel ürünlerini, yeni çizgilerde, yaratıcı tasarımlar ile uygulayan firmamız, uzman kadrosu ve başarılı grafik ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ,tasarım ve baskı kalitesi ile kısa sürede fotoğraf sektöründe söz sahibi olan firmamız, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde büyük bir müşteri ağına ulaşmıştır.

Yıllardır kimlik bunalımında olan sektörümüz, gerek uzman personel eksikliği ,gerek yatırım ve maliyet yüksekliği ,gerek fiyat birlikteliğinin sağlanamaması gibi sayısız engelle boğuşurken, fotoğraf sektörüne kurumsal kimlik kazandırma çabalarımız herkesin beğenisi kazanmıştır.

Sanatı, yatırımı ve kalitesi iyi olan her fotoğrafçının, sunum için müşterilerine sağladığı hizmetin, başlangıç ve bitiş noktasında biz varız. Standartların sürdürülebilmesi ,kalitenin artması, ürünlerinizin müşteriye doğru ve rakiplerden farklı sunumu için, sarf tüketim ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Fotoğraf stüdyolarını tasarım, baskılı ürün ve tedarik konusunda her zaman ön plana çıkarmayı başaran Hayat Grup konusunda tek uzman firmadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR