Kocaeli Özel Körfez Marmara Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,645 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Güney Mah. Albay Sok. No:7 KÖRFEZ / KOCAELİ
  • TELEFON: 444 9 564
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkında

Özel Körfez Marmara Hastanesi yeni bir anlayış ve yepyeni yüzü ile bölge halkına hizmete devam etmektedir.

Özel Körfez Marmara Hastanesi, 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak yeniden yapılandı. Yeni hizmet binası ve güçlenen kadrosuyla farklı bir dönem başlatan Özel Körfez Marmara Hastanesi dış görünümü ve iç mekanları ile daha çağdaş bir görünüme kavuştu.

6 bin 500 metrekare alanda 4 katlı binasında hizmet veren hastane modern mimari yapısını ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile birleştirdi.

Tüm teşhis ve tedavi üniteleriyle uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan Özel Körfez Marmara Hastanesi yaptığı yatırımlarla birlikte Acil Servis (24 Saat/7gün), Dahiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz, Üroloji, Kadın Doğum (Doğumhane 24 saat/7 gün), Çocuk, Kardiyoloji, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Beyin Cerrahi, Diş (24 Saat/7gün),Dermatoloji, Radyoloji, Anesteziyoloji, Psikolog, Fizik Tedavi Poliklinikleri ile hizmet vermektedir. Özel Körfez Marmara Hastanesi 28 yataklı servisi, 16 yataklı 3. düzey erişkin yoğun bakım yatağı, 7 adet kuvöz bulunan 3. düzey yenidoğan yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathanesi, 2 adet doğumhanesi, lüks hasta odaları, Endoskopi ünitesi, ESWL (Taş Kırma) ünitesi, Tüp Bebek Ünitesi, Dermokozmetik ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi ile Körfez’in önde gelen özel sağlık kuruluşu olmak için çalışmalarını tüm hızla devam ettiriyor.
Sağlık sektörünün birçok sahasında yeniliklere adım atmaya devam eden Özel Körfez Marmara Hastanesi, teşhis basamağının vazgeçilmez bir parçası olan görüntüleme konusunda da modern teknolojinin tüm olanaklarını sunmaya özen göstermektedir. Bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi,4 Boyutlu Ultrasonografi, Renkli Dopler Ultrasonografi, Mamografi hizmetlerinin yanıda Panoramik Röntgen Cihazı da hizmete girmiştir.

Özel Körfez Marmara Hastanesi 3. Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Nisan 2014 tarihinden itibaren konusunda deneyimli sağlık personeli ve üst düzey donanımı ile hasta kabul etmeye başlamıştır.

Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi 16 yataklı olup, 24 saat boyunca yaşamları tehdit altında olan hastaları tekrar sağlıklı bir yaşama döndürebilmek için uğraş veren uzman doktor, tecrübeli yoğun bakım hemşireleri ve diğer yardımcı sağlık personelleri görev almaktadır.

Özel Marmara Hastanesindeki yenidoğan yoğun bakım ve erişkin yoğun bakımı Kocaeli’de sayısı az olan, 3. düzey yoğun bakım ünitesidir.

Özel Körfez Marmara Hastanesi yeni bir anlayış ve yepyeni yüzü ile bölge halkına hizmete devam etmektedir.

Tarihçe

Özel Körfez Marmara Hastanesi 1995 yılında Kocaeli’nin Körfez ilçesinde ilk özel sağlık kuruluşu olarak poliklinik düzeyinde hizmete başlamıştır.

Ancak 1999 yılında ilimizde meydana gelen deprem felaketinde hastane binamız tamamıyla yıkılmıştır. Yaşanan depremin zor koşullarına rağmen hastanemiz 1999 yılında ilçede kurulan 2 katlı prefabrik bir binada hizmet vermeye başlamıştır. 5 yıl boyunca cerrahi merkez olarak Körfez ve çevre ilçelerden gelen hastalarımıza prefabrike binada hizmet veren tıp merkezimiz 2006 yılında hastane olarak Güney Mahallesi Albay Sokak’ta bulunan yeni adresine taşınmıştır.

6 bin 500 metrekare alanda 4 katlı olarak hizmet veren hastanemiz, alanındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Misyon

Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak hastalarımızın sağlık alanında hizmet kalitesini yükseltmek, sağlık hizmetlerini tıbbın oluşturduğu en üst düzeyde tutmak ve kaliteden ödün vermeden yenilikçi uygulamalara imza atmaktır.

Vizyon

Özel Körfez Marmara Hastanesi; çağdaş altyapısı ve nitelikli ekibi ile modern sağlık hizmetlerini takip eden eşitlik içinde hizmet sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini önemseyen yapısı ile bölgesinde öncü, ülkesinde ise seçkin hastanelerden biri olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikası

– Hasta odaklı,
– Çalışanların memnuniyetini ve katılımını sağlamak için gerekli tedbirleri alan
– Tüm personelimizin bilgi ve becerilerini en üst seviyede tutmayı ve geliştirmeyi sağlayan eğitim programları uygulayan, takip eden
– Meslek etiği, yasa ve yönetmeliklere uygun olarak çalışan
– Kalite yönetim sistemine ve tıp alanındaki gelişmelere uygun,
– Zamanında, doğru ve etkin,
– Sürekli iyileştirme yapısı içinde hizmet sunmaktır.

Anlaşmalı Kurumlar

SGK (SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı )

Ak Sigorta

Acıbadem Sağlık

Allianz Sağlık

Yapı Kredi Sigorta

İnter Partner

Anodolu Sigorta

Axa Sigorta

Groupama Sigorta

Ergo Sigorta

Amerikan Life

Türk Telekom Vakfı

Demir Hayat Sigorta

Euroko Sigorta

Güneş Sigorta

Mapfre Genel Sigorta

Halk Bankası Emekli Sandığı Vakfı

Fortis

CGM Türkiye

Ziraat Bankası ve Halk Bankası Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı

Hizmetler

Dahiliye
Genel Cerrahi
Üroloji
Kadın Hastalıkları
Çocuk Hastalıkları
Ortopedi
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Kardiyoloji
Nöroloji
Kulak Burun Boğaz
Ağız ve Diş Sağlığı
Göz Hastalıkları
Anesteziyoloji
Dermatoloji – Cildiye
Dermokozmetik
Psikoloji
Beslenme ve Diyet
Acil Servis
Doğumhane
Ameliyathane
Genel Yoğun Bakım
Yenidoğan Yoğun Bakım
Bebek Bakımı
Yatan Hasta Servisleri
Tüp Bebek
Endoskopi
Check-Up
Taş Kırma
Laboratuvar
Radyoloji ve Görüntüleme
Odyoloji
Solunum Fonksiyon Testi
FAKO-Dikişsiz Katarakt Ameliyatı
Ayak Sağlığı
Lazer Epilasyon
Sünnet

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR