KOTO- TSE işbirliği artarak devam edecek

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
134 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kocaeli Ticaret Odası heyetinin, Türk Standartları Enstitüsü Marmara Bölge Koordinatörlüğü’ne yaptığı ziyarette, KOTO- TSE işbirliğinin artarak devam edeceği vurgulandı

KOCAELİ – Kocaeli Ticaret Odası / KOTO
‘Hayırlı olsun’ ziyaretlerini kabul etmeye devam eden Kocaeli Ticaret Odası, diğer taraftan üyeleri için çalışmalar yapmaya da devam ediyor. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmi Bulut ve KOTO Meclis Üyesi Hasan Uğur Aydın bu kapsamda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Marmara Bölge Koordinatörü Hüseyin Taşan ile bir araya geldi. Kocaeli Ticaret Odası ile TSE işbirliklerinin görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Barış, TSE ile var olan işbirliği konularının kapsam ve nitelik yönünden daha da arttırılmasını arzu ettiklerini belirtti.

‘HER ALANDA İŞBİRLİĞİNE AÇIĞIZ’

TSE’nin standardizasyon ve uygunluk değerlendirme alanlarında yaptığı çalışmalarla ülkemiz iş dünyası için anahtar konumunda olduğunu belirten KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ise enstitü ile her alanda işbirliğine açık olduklarının altını çizdi. TSE Marmara Bölge Müdürü Hüseyin Taşan da enstitünün sahip olduğu teknik altyapı ve yetişmiş insan gücü ile ilgili kapsamlı bilgiler sunarak, “TSE olarak ülkemizde uygunluk değerlendirme hizmetlerini güçlü laboratuvar alt yapımız ve tecrübeli personelimiz sayesinde en doğru şekilde yapmaktayız. İşadamlarımızı daha etkin bir şekilde laboratuvarlarımızdan yararlanmaya davet ediyoruz. Kocaeli Ticaret Odası ile işbirliklerimiz sürecek. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR