KOTO’da Başkan Bulut’a ziyaretler devam ediyor

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
347 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, göreve seçilmesinin ardından yapılan ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Yoğun bir haftayı geride bırakan Başkan Bulut, başta icra kurulu üyesi olduğu SAİK olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşları ağırladı

KOCAELİ
SAİK BAŞKANI KASAP VE YÖNETİM KURULU
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, üyesi olduğu Sigorta Acenteleri İcra Komitesi’nin (SAİK) Başkanı Hüseyin Kasap, SAİK Başkan Yardımcısı aynı zamanda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Özer, SAİK Üyesi aynı zamanda Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Sami Akay ve SAİK Üyesi Bülent Yalçın’ın ‘hayırlı olsun’ dileklerini kabul etti. SATSO 16. Meslek Komitesi Üyesi Ayhan Akdağcı, KOTO Meclis Üyeleri Medet Aydın, Nazan Topdemir Bülbül, 14. Meslek Komitesi Üyesi Kürşat Karaca, KOSAD Üyeleri Esma Bektaş, Nurgül Moldur, Sedat Bektaş ve Bülent Yılmaz’ın yer aldığı ziyarette konuşan SAİK Başkanı Kasap, “Birlikte sigortacılık mesleği adına çok faydalı işler yaptık. KOTO Yönetim Kurulu Başkanı olarak da başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Başkan Bulut, nazik ziyaretleri dolayısıyla SAİK Başkanı Kasap’a ve yönetimine teşekkür etti.

KOTO GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİM KURULU BAŞKANI KELEŞ VE YÖNETİMİ
Kocaeli Ticaret Odası geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Keleş, geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri Fuat Biçici, Halit Kodal, Mustafa Balaban ve oda üyesi Mustafa Çoban, KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette; KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, KOTO Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülmelik Kalay, Meclis Üyesi Adnan Uçar, Özel Gümüş Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Alper Gümüş ve Koordinatörü Necdet Özmen de yer aldı. “Eski dostlar olarak her zaman yanındayız” diyerek heyetin ortak görüşünü bildiren bir konuşma yapan Fuat Biçici, “Şahsınız nezdinde tüm yönetiminize başarılar diliyoruz. Biz size güveniyoruz. Bu işi iyi biliyorsunuz. Allah muvaffak etsin” dedi. Nazik ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Başkan Bulut, “Sizlerle birlikte yönetim kurulunda görev almak bizlerin tecrübesine büyük katkılar sağladı” dedi.

CHP İZMİT İLÇE ÖRGÜTÜ
Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut akabinde, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Emin Küçükkaya, İzmit Belediye Meclis Üyeleri Ercan Umutlu, Özcan Özer ve CHP geçmiş Dönem İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım’ın ‘hayırlı olsun’ dileklerini kabul etti. Ziyarette; KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Cafer Kozluca ve Hasan Kanca da yer aldı.

İZMİT SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ
KOTO Başkanı Necmi Bulut, İzmit Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Muzaffer Gürfidan, Başkan Yardımcısı Sadi Akçelik, Muhasip Üye Sıddık Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri; Selçuk Çakır, Fikri Kalaycıoğlu, Selçuk Bülent Aygün ve Mehmet İlter’i ağırladı. Ziyarette; KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Halil Baylam, Cafer Kozluca ve Hasan Kanca da yer aldı. Başkan Gürfidan, KOTO yönetiminde yeni çalışmalarında başarılar diledi.

DİKA GENEL SEKRETERİ YILMAZ ALTINDAĞ
KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkanı Akın Doğan, anahtar teslim fabrika, fabrika taşıma ve mevcut yatırımlar için yatırım ve işletme kredisi imkanlarını sunan Cazibe Merkezleri Programı dolayısıyla ilimize gelen Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ’ı ağırladı. Ziyarette; Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, KOTO Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Mikail Kayacı, KOTO Basın Danışmanı Süleyman Durak ve MARKA uzmanları hazır bulundu. Görüşmede, Kocaelili işadamlarının DİKA bölgesindeki illere yatırım yapmasına olanak sağlamak amacıyla yapılabilecek projeler görüşüldü.

TÜRKİYE KAMU-SEN VE TÜRK EĞİTİM-SEN
Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Başkanı Yaşar Şanlı, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 No’lu Şube Başkan Vekili Feyzullah Divli ve İl Yöneticisi Yalçın Kanyılmaz, KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennilerini iletti. Ziyarette, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Halil Baylam da bulundu. Heyet, Başkan Bulut’a çalışmalarında başarılar diledi. 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR