‘Kurban Bayramı paylaşma ve hoşgörünün simgesidir’

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
375 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (SESOB) geleneksel bayramlaşma programı birlik hizmet binasında gerçekleşti.

foto-galeri-iconSAKARYA
Birliğe bağlı meslek odası başkan ve yöneticilerinin yanında, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi başkan ve yöneticilerinin de katıldığı bayramlaşma da, esnaf ve sanatkarlar bir araya geldi. SESOB Başkanı Hasan Alişan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programında esnaf ve sanatkar kesimini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Meclis Başkanı Recep Pulat da yalnız bırakmadı.

SESOB Başkanı Hasan Alişan, bayramlaşmaya katılan oda başkan ve yöneticilerinin yanında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SSMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Meclis Başkanı Recep Pulat ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Kurban Bayramı; barışın, kardeşliğin, sevginin, saygının, paylaşmanın ve hoşgörünün simgesi olduğunu  söyleyen SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı kutlu olsun. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı ortamından biran önce kurtulmasını, bu bayramın ülkemize barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR