MENA İletişim, SEDAŞ’ın yeni iletişim danışmanı oldu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
258 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de; 45 ilçe, 47 belediye ve 1.441 köyde, toplam 1,6 milyon tüketiciye ve 3,4 milyon nüfusa enerji dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, profesyonel iletişim danışmanlığında yeni çözüm ortağı olarak Mena İletişim’i belirledi.

SAKARYA
Türkiye’nin köklü gruplarından Akkök Holding ve Orta Avrupa’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan CEZ Group konsorsiyumu tarafından devir alındıktan sonra, 1700 çalışanı ile özel şirket statüsünde,  kamu hizmeti niteliğinde elektrik dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, bölgesine 7/24 hizmet vermeyi sürdürüyor.    SEDAŞ hizmet kalitesini yükseltmek üzere seçtiği iş paydaşlarıyla da sinerji yaratmayı hedefliyor. SEDAŞ halkla ilişkiler süreçlerinde de profesyonel iletişim danışmanlığından faydalanacağı Mena İletişim ile yola devam etme kararı aldı. Sektörün tecrübeli ve yenilikçi isimlerini bir araya getiren Mena İletişim, SEDAŞ’ın faaliyetlerinin yerel ve ulusal basındaki süreçlerinde ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarındaki yeni temsilcisi, iş paydaşı ve çözüm ortağı olacak.

Türkiye’de kimya, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet yürüten Akkök Holding ve Avrupa’nın önemli entegre enerji gruplarından CEZ Group’un oluşturduğu AKCEZ Konsorsiyumu yönetiminde faaliyet gösteren SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyetlerine ait servis hızını ve çalışmalarında sağladığı kalite artışını, sektörde öncü teknolojik adımları atarak ve müşteri memnuniyetine odaklanarak yükseltiyor. Toplumda birçok paydaşa değen kurumsal sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veren SEDAŞ, tüm bu adımların kamuoyunun ve basının bilgisine sunulmasında ve ürettiği toplumsal faydanın artırılması süreçlerinde bundan sonra Mena İletişim ile birlikte hareket edecek. Halkla İlişkiler alanındaki iş süreçlerine dair geliştirdiği stratejilerle farklılaşan Mena İletişim A.Ş., firmalar için hayati önemde olan 360 derece iletişimi, stratejileri içinde etkin olarak konumluyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR