TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,530 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavacık Mahallesi Zafertepe Sokak Temel&Ataş Plaza No:16 Beykoz İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 465 9797
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

networker-logo-m-1

Teknoloji sektöründe lider, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıkları yapan NetWorker Bilgi Teknolojileri ;
Yerinde kurulum, bakım ve destek hizmetleri yetkinliklerinin yanı sıra yaygın saha gücü ve sistem entegratörü kimliği ile tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen organizasyona sahiptir.

Misyonumuz ;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun, değer katan, farklılık yaratan, rekabet güçlerini arttıran, esnek, sürdürülebilir teknoloji hizmet ve çözümleri sunmaktır .

Vizyonumuz ;

NetWorker Bilgi Teknolojileri, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda çözüm ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Müşterilerini, insan kaynağını ve dürüstlüğü temel değerleri olarak kabul eder. İşte bu nedenle ülkesi ve yakın coğrafyada, müşterileri, iş ortakları ve toplum için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefleyen Teknoloji ve İletişim firmasıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR