TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,658 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Erenler Mahallesi 1244. Sokak No:15 Erenler SAKARYA
  • TELEFON: 0264 273 44 23
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkında
SAKARYA GENÇ GİRİŞİMCİLER ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ kısa adı ile SAKARYAGİAD Kuruluş faaliyetleri 2015 yılı Nisan ayı içerisinde başlamıştır. Resmi kuruluş tarihi ise 30.06.2015 olan derneğin kuruluş faaliyetleri TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU Genel Başkanı Erkan GÜRAL’ın bizzat kurucu başkan Gökhan KORKMAZ’ı bu görevi yerine getirmesi yönündeki teşviki ile start almıştır.

SAKARYAGİAD  50 iş insanının bir araya gelmesi ile kurulmuş ekonomi tabanlı bir sivil toplum kuruluşu olarak hayata geçmiştir. Dil, din, ırk, mezhep, siyasi görüş ayrımı yapmayan iş insanlara başta güzel ülkemize ve Sakarya’mıza değer katmak adına dernek çatısı altında bir araya gelmiştir.

Ana amacı, Sakarya’da iş insanları arası birlikteliği geliştirip, birlikten güç doğar düşüncesi ile Sakarya ve ülke gelişimine katkılar sağlayacak birlikteliklere imza atmak, sosyal sorumluluk projeleri ile kazanırken paylaşan bir topluluk oluşturmak ve gençlerin ticari ve sosyal hayatlarında gelişimlerine katkı sağlamaktır.

TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU bünyesine 70’in üzerinde derneğin ve 500 farklı sektörde 10.000’i aşan üyenin bir parçası olmak adına kurulmuş olan SAKARYAGİAD ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşu olarak tüm üyeleri ile Sakarya’ya hizmete gönüllüdür.

Yönetim Kurulu

GÖKHAN KORKMAZ
BAŞKAN

KAMİL SÖZDUYAR
YÖN.KRL.ÜYESİ – BAŞKAN YRD.

SAMET KARABAŞ
YÖN.KRL.ÜYESİ – BAŞKAN YRD.

ÇAĞLAR KORKMAZ
YÖN.KRL.ÜYESİ – GENEL SEKRETER

EVREN ÇAKIRSOY
YÖN.KRL.ÜYESİ – SAYMAN

BEYZA KOCABIYIK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

BURCU BAYDAR ÇİFTÇİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

YILMAZ YILDIRIM
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

MURAT ALEMDAR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

ERCAN ANGIN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

YUSUF TOSUN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR