Sakarya SGK’da Erhan Çavuş devri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
226 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sakarya Sosyal Güvenlik  Kurumunda yeni İl Müdürü Erhan Çavuş , düzenlenen törenle görevi  teslim alırken, Ankara ya tayini çıkan Nurten Canbasoğlu uğurlandı.

SAKARYA
Sakarya Sosyal Güvenlik kurumunda  düzenlenen devir teslim töreninde İl müdürü Erhan Çavuş , Nurten Canbasoğlu’na , Sakarya da ki çalışmaları ve hizmetleri için  teşekkür plaketi takdim ederken “ Müdürümüz Nurten hanım   Sakarya da ki görevini başarı ile 5 yıldır sürdürmüştür kendisine teşekkür ediyoruz .

Bizler devlet memuruyuz devletimizin bakanlığımızın uygun gördüğü her yerde göreve  hazırız.  Bu gün bayrağı teslim alıp vakit kaybetmeden Sakaryalı vatandaşlarımıza en iyi şekilde nasıl hizmet verebiliriz anlayışı ile göreve kaldığımız yerden ivedi olarak devam edeceğiz ”dedi

Sakarya il müdürü  Erhan Çavuş’un nazik davranışından çok duygulandığını belirten Canbasoğlu “ Sakarya benim çok severek çalıştığım bir il oldu. Erhan müdürümüzün de devraldığı  bu bayrağı, çalışmalarıyla çok daha yükseklere taşıyacağından eminim’ dedi.

Erhan ÇAVUŞ Kimdir?
Erhan Çavuş, 1972 yılı Düzce doğumlu olup eğitimini yine Düzce de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi  İşletme Bölümünden mezun oldu. Düzce Üniversitesi ‘nde Toplam Kalite Yönetimi alanında Yüksek Lisansını tamamlayarak Kamu da Performans Yönetimi alanında tez çalışmaları yaptı.

Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda İşletme, Muhasebe ve Sosyal Güvenlik Bölümlerinde  İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İşyerlerinde Sosyal Güvenlik Uygulamaları, E-Devlet ve SGK ,Sözleşme Hukuku alanlarında dersler verdi.
İş hayatına 1997 yılında Bolu SSK İl Müdürlüğünde memur olarak başladı ve   memuriyete Düzce SSK il Müdürlüğü’nde devam etti.

İstanbul Hukuk İşleri Sigorta Müdürlüğünde İnsan Kaynakları Şefliği görevini yürütürken, Düzce SGK İl Müdürlüğüne Sigorta Primleri Takip ve Tahsilat Servisine şef olarak atandı.

Akçakoca Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür vekili ve Düzce SGK İl Müdür yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürdü.

2014 yılında Bolu Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü olarak atanan Erhan Çavuş, 2 yıl sonra  Bolu da ki başarılı çalışmalarının ardından bakanlık tarafında Sakarya İl müdürlüğüne getirildi. Çavuş evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR