SATSO Üyelerine, İDEV’de tanıtım imkanı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
262 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı (İDEV), 03-06 Mart 2016 tarihleri arasında Kocaeli Fuar Merkezinde düzenlenecek.

Birincisini 25000’i aşkın kişinin ziyaret ettiği, 2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarında, Sakaryalı firmaların broşür, el ilanı, tanıtım yazıları ile firmaların tanıtımının yapılması amacıya SATSO tarafından stand kiralandı.

SATSO tarafından da desteklenen söz konusu fuar; Gelinlik-Damatlık, Düğün salonu, Düğün-Nişan Organizasyon, Catering, Otel, Kuyum, Çiçek, Fotoğraf, Kuaför-Saç tasarım, Kozmetik-kişisel bakım, İnşaat-Konut, Otomotiv, Beyaz Eşya, Züccaciye, Banka, Pastane, Mobilya, Mobilya Dekorasyon, Seyahat, Yapı Dekorasyon, Halı, Tekstil, Mefruşat (perde, tül), Ev dekorasyon-Aksesuar, Nikâh Şekeri-Davetiye, Ayakkabı, Çanta, Müzik, gibi yaklaşık 30 farklı sektörü kapsamakta.

2. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarına katılım sağlamak isteyen SATSO üyelerinin 02/03/2016 tarihine kadar SATSO Ticaret ve Belgeler Müdürlüğü’nün ile irtibata geçmesi gerekiyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR