SEDAŞ ‘Proje Fikir Yarışması’ Panolarda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
246 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

 

SEDAŞ elektrik dağıtım sektörünün gelişimine katkı sunan yatırım projelerinde olduğu gibi, sorumlu yatırımcı bakış açısıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinde de fark yaratmaya devam ediyor.

SEDAŞ elektrik dağıtım bölgesini kapsayan 4 ildeki beş üniversite ile işbirliği içinde KSS ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ projesi olarak gerçekleştireceği,  sürdürülebilir ve yenilikçi olmasını hedeflediği proje fikri yarışmasının 2.’ncisini bu yıl  1 Aralık 2016 itibarıyla başlattı.

10 MART 2016 SON BAŞVURU

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) “Elektrik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri”  ile  “Bilgisayar”   “(Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri) bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin kıyasıya rekabet edeceği yarışmanın duyurusu www.sedas.com web sitesinden yapıldı. Öğrenciler Proje Fikirlerini proje olarak 10 Mart 2017 tarihine kadar SEDAŞ web sayfasından yarışmaya katılmak için paylaşabilecekler.

POSTERLER ÜNİVERSİTELERİN DUVARLARINDA

Enerjinin üretiminde, enerjinin iletiminde, enerjinin dağıtımında, enerjinin çevre ile uyumunda, enerjide iş güvenliği alanında yeni proje fikirleri ile yarışmaya katılım sağlayacak olan öğrencilerin, geçen sene olduğu gibi bu sene de yarışmaya yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.  SEDAŞ Bölgesel İdari İşler Sorumluları tarafından yarışma posterlerinin Üniversitelere dağıtım çalışmaları tamamlandı.  Akademisyenlerle birlikte duyuru panolarına asılan posterlerle yarışmaların ayrıntıları hakkında öğrencilerin bilgi sahibi olmaları sağlanıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR