TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
844 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstiklal Mah. Sanayi Cad. No:16 Serdivan / SAKARYA
  • TELEFON: 0264 666 2525
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkında

Sakarya’nın yeni nesil yaşam alanı projesi “Sen Otel Academic Aparts”, özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, kaliteli ve şık tarzı ile gerek üniversiteliler,gerek profesyoneller ve gerekse akademisyenler için üst düzey bir yaşam alanı sunuyor.

Şehir merkezinde yer alan Sen Otel Academic Aparts, bina özellikleri ve sunduğu hizmetler ile Sakarya’da daha önce bir örneği bulunmayan özgün tasarımı, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla fark yaratıyor. Mimari tasarımı Ömer Faruk Türkyolu, modern İç mekan projeleri Tempio ltd. şti. İç Mimar Tevfik Birol Atışkan tarafından tasarlanan Sen Otel Academic Aparts; verimli çalışma ortamı, kafeteryası, spor merkezi ile zenginleşen sosyal alanlarının yanı sıra; dinamik, modern ve güvenli bir hayat seçeneği imkanı yaratmaktadır.

Sen Otel Academic Aparts, yaşayanların konforu esas alınarak; elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, yüksek hızda internet, elektrikli ocak, buzdolabı,çamaşır makinası, lcd televizyon, bakım onarım ve temizlik hizmetleri gibi gizli masrafların konuklara yansıtılmadığı, deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir. Çalışma ve sosyal yaşam alanında birçok hizmet kolaylığı sağlayan Sen Otel Academic Aparts; kafeteryası, fitness center, market, play station odası, bilardo, langırt, masa tenisi, dart salonu, kütüphane ve çalışma salonu, oda temizleme hizmetleri ve kapalı otopark imkanı ile konforlu ve ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir.

Sizin için yaratılmış bu yaşam alanında;
14 adet tek kişilik apart daire,
29 adet iki kişilik apart daire,
16 adet iki kişilik teraslı apart daire olmak üzere toplamda 59 adet daire bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR