TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,465 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Uncalı Mahallesi 1242. Sokak Günsaray Sitesi No:8 Konyaaltı – ANTALYA
  • TELEFON: 0242 340 5989
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

transfer-akdeniz-m-1

Hakkımızda
2004 yılından bu yana kaliteli güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Transfer Akdeniz,

• Antalya Havalimanı (Antalya Airport) ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• İstanbul Atatürk Havalimanı ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• Ankara Esenboğa Havalimanı ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• İzmir Adnan Menderes Havalimanından İzmir şehir merkezine ve ilçelere ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• Muğla Dalaman Havalimanı transfer ekonomik ucuz Transfer hizmeti,
• Milas – Bodrum Havalimanı ekonomik ve VIP transfer hizmeti,
• Denizli Çardak Havalimanından ilçelere ve Denizli şehir merkezine (özel transfer ) havaalanı servis hizmeti,
• Kütahya – Afyonkarahisar Zafer Havalimanından, Afyon, Kütahya, Uşak ve ilçelerine ister özel transfer hizmeti ,havaalanı servis hizmeti sunmaktayız.

Transfer Akdeniz Firmamızın sunduğu hizmetlerden en önemlilerinden birisi olan, hem bireysel misafirlerimiz, hemde grublar için organize ettiğimiz havalimanı otel transferleridir.

Şirketimizin kaliteli ve güvenilir hizmet, güler yüzlü personellerimiz ile tatilinizin yada İş gezinizin havalimanında başladığını bilir ve bu başlangıcın en İyisini siz değerli misafirlerimize sunmak İçin 24 saat çalışır.

Transfer Akdeniz Vip transfer hizmetini müşterilerimiz istekleri doğrultusunda mercedes vip vito , vip sprinter, mercedes C Class , E Class , S Class ,Bmw 3 Series , 5 Series ve 7 Series araçlarla hizmet vermektedir.

Firmamızın araçlarının bakımlarını tam olarak zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Misafirlerimizin güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz için sektörde deneyimli şoför kadromuz transferlerinizin zamanında ve aksamadan gerçekleşebilmesi İçin operasyon departmanımız en iyi servisi sunmayı amaçlar.

Transfer Akdeniz ailesi olarak sizden gelen şikayet ve önerileri göz önünde bulundurarak çözüm yoluna gitmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VIP TRANSFER HİZMETİ
Paylaşımlı transfer hizmeti istemeyen, bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel VİP bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar temin edilebilir. Özel transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşımlı olmadığından talep edilen güzergaha misafirlerin isteğine göre direkt ulaşım sağlanır.

EKONOMİK UCUZ TRANSFER HİZMETİ
Paylaşımlı transfer hizmeti istemeyen, bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel EKONOMİK bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar temin edilebilir. Özel transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşımlı olmadığından talep edilen güzergaha misafirlerin isteğine göre direkt ulaşım sağlanır.

SHUTTLE TRANSFER HİZMETİ
Belli bir kalkış saati olan, yolcu sayısına göre van, minibüs, midibüs veya otobüsler kullanılarak icra ettiğimiz bir transfer hizmetidir.Tarifeli shuttle servislerimiz kesin deparlı olduğundan tek bir yolcu olsa bile transfer araçlarımız hareket etmektedir. Tarifeli shuttle transferlerde araçlar farklı misafirlerimiz tarafından paylaşılmakta ve karşılığında ekonomik bir ücret talep edilmektedir.

PAYLAŞIMLI ÖZEL TRANSFER HİZMETİ
Paylaşımlı özel araç transfer hizmetin özelliği Özel Transfer araçlar ile aynı olması ekonomik olması ve kaliteyi ucuza satın almaktır.
Bir araç ile iki aile, bu ne demek !
Aynı uçak tan gelen veya aynı uçağa giden iki ailenin aracı paylaşmasına ( Flexible transfer) yani esnek Özel Araç Transferi denir. Günümüz bunu gerektirdiği düşündüğümüz için bu ürünü hizmetinize sunuyoruz.

Not: Araçlarımız 6 kişilik olup her esnek transfer alan müşterilerimiz 3 kişiye kadar bu hizmet’ten yararlanabilir.

KARŞILAMA HİZMETİ
Tüm hizmet verdiğimiz varış noktalarında misafirlerimiz personelimizce karşılanıp binecekleri araçlara yönlendirilmektedir. Bu sayede doğru araca en kolay biçimde erişim sağlanmaktadır.
Kongre Taşımacılığı,
Seminer Taşımacılığı,
Konferans, bayi toplantıları taşımacılığı,
Günlük Gezi ve Tur taşımacılığı

İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Uncalı Mahallesi 1242. Sokak Günsaray Sitesi No:8 Konyaaltı – ANTALYA
Telefon: 0242 340 5989
GSM: 0506 180 0102
e-posta: info@transferakdeniz.com
Web: www.transferakdeniz.com

Diğer web sitelerimiz;
www.eserkiralikoto.com
www.eviptatil.com
www.antalyatatilim.com
www.antalyatadilat.web.tr
www.ciritoglutransfer.com
www.beetransfer.com
www.ciritoglugroup.com
www.antalyaemlak.web.tr

Transfer Akdeniz, bir Ciritoglu Group (AKDENİZ VİP TRANSFER TURİZM TAŞIMACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.) iştirakidir.


Transfer Akdeniz firmasına ait güncel iletişim bilgileri, (adres, telefon, fax, mail, web adresi, konumu, resim, logo) Marmara’nın Yeni Sektör Rehberi Marmara Sektörel’de. (www.marmarasektorel.com)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR