Vali Coş, Sakarya GİAD’ı konuk etti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
158 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

TÜGİK Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulundan oluşan bir heyet Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek 2015 ocak ayından başlayarak bugüne kadar ki 2 yıllık sürede gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sunumunu yaptılar.

SAKARYA
Gerçekleşen görüşmede Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a sunduğu dosya ile TÜGİK Genel başkanı Erkan Güral’ın da desteğini alarak başlanılan çalışmalarımızda yaklaşık 2 yıl sürede gerçekleşen 50’nin üzerinde faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Bugün genç iş camiasının morale ve hedefe ihtiyaç duyduğuna da değinen başkan Gökhan Korkmaz, 2017 yılı için gerçekleştirilecek TÜGİK ve Sakarya GİAD projeleri için Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un görüş ve önerilerini aldı.

Vali Coş’da başta kurucu başkan Gökhan Korkmaz olmak üzere bir çok vatansever ve görev bilincinde ki genç iş adamının bir çatı altında toplandığı bu oluşumu tebrik ederken, gerçekleşen bir çok faaliyet içinde ayrıca teşekkürlerini iletti. Sivil toplum kuruluşlarına önemli görevler düştüğüne de değinen Vali Coş, bu amaca yönelik çalışmalarına hız veren ve görev bilinci içerisinde olan ve bunu da örnek olacak şekilde başarı ile sürdüren  Sakarya GİAD topluluğunun bu anlamda örnek olduğuna da aktardı.

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonun başlatacağı ve Başkanlık sisteminin iş camiasına yansımalarını ele alınacağı panellere de değinen heyet, iş camiası ve toplumun bilgilendirilmesi üzerine Türkiye genelinde gerçekleşecek projede de etkin görev alacaklarına belirterek Vali Coş’un görüş ve önerilerini aldılar. Projenin faydalarına da değinen Vali Coş, panelin Sakarya’da da yapılacak olmasını memnuniyetle karşıladı. Bu bağlamda sürdürülen tüm çalışmalar ve sivil toplum kuruluşu duyarlılığı için de başta Tügik Genel başkanı Erkan Güral ve Sakarya GİAD ailesine teşekkürlerini iletti.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR