Venüs Suite Hotel Sapanca

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
731 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Fatih Mahallesi Fatih Caddesi No: 71 Kurtköy, Sapanca / SAKARYA
  • TELEFON: 0 264 260 13 86
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

venus-suite-hotel-sapanca-

Hakkında

Tabiatın kucağında her yaşın ihtiyaç duyabileceği her imkana sahip bir tesis VENUS SUITE HOTEL.

İstanbula 140 km metropolün gürültüsünden, trafik koşuşturması yada bilindik problemlerden sizi kurtarıp size rahat bir nefes almak için tercih sebebiniz VENUS SUİTE HOTEL SAPANCA olabilir.

Sapancanın eşsiz doğal güzellikerin tam ortasında Kırkpınar ve Maşukiyenin arasında kalan VENUS SUİTE HOTEL, bölgenin sayılı otelleri arasında yer almaktadır. 100 kişilik Roof Restoranında, 150 kişilik lobby barı ve 200 kişilik havuz başı organizasyonları için butik ve kaliteli hizmet verebilmektedir. 4 havuz, 2 Teras suite toplamda 21 oda ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekte olan otelimiz 4 yıldız statüsündedir. Otelimizin restoranında Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin menüleriyle siz müşterilerimize unutulmaz tatlar sunuyoruz.

Tabiat ile barışık olan otelimizin yanı başındaki derenin şırıltısı ve kuş sesleri sizi gün boyu yalnız bırakmaz. Bisiklet, ATV, Paintball,doğa yürüyüşleri, binicilik gibi aktivitelerden sonra akşam yemeğinizi müzik eşliğinde ister havuz başında ister terasta isterseniz dağ ve orman manzarası eşliğinde odanızda olarak romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Venus Suite Hotel kurumsal şirket organizasyonlarınızı ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz alternatif mekanlar arasında tercihiniz olabilir. Tüm davet ve toplantılarınız için gerekli personel ve donanıma sahip olmakla beraber özel günlerinizde de sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Kalite Tesadüf Değildir…

Hizmetler

Toplantı ve Davetler

Büyük yada küçük  tüm organizasyonlarınız işinin uzmanı tarafından anında değerlendirilip, gerçekleştirilir. Toplantı tarihini belirlemenizden itibaren otelden ayrılana kadar geçen zaman içerisindeki tüm organizasyon ve hizmet Venus Suite Hotel tarafından eksiksiz olarak sağlanacaktır.

Yüz kişilik roof restoranı, yüz elli kişilik lobby barı, iki yüz kişilik havuz başı, kaliteli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama

Venus Suite Hotel, iki adet teras suite, dört adet havuz manzaralı, toplamda yirmi bir adet odasıyla her müşteri profiline uygun şekilde, hijyenik ve kaliteli konaklama imkanı sağlamaktadır. Odalarda mini bar, televizyon, wifi internet gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Roof Restaurant

Dünya mutfaklarının en güzel örnekleri, kaliteli hizmet ve sunum, unutulmaz lezzetler, yüz kişilik roof restoranımız değerli müşterilerimize eşsiz bir ziyafet sunmaktadır.

Venüs Suite Hotel Sapanca Adres, Telefon, e-posta bilgileri

Adres : Fatih Mahallesi Fatih Caddesi No: 71 Kurtköy, Sapanca / SAKARYA
Telefon : 0 264 260 13 86 | 0 264 260 13 84
e-posta : info@venussuitehotel.com
Web : http://www.venussuitehotel.com/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR