İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilişim Sektörü Destekleri ve Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Artırılması (HİSER) Programı

Kocaeli Üniversitesi Teknopark A.Ş. (KOÜ Teknopark) ve T.C. Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle 11 Şubat 2020, Salı günü (Yarın!) “Ticaret Bakanlığı Bilişim Sektörü Destekleri ve Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Artırılması (HİSER) Programı” adlı bir etkinlik düzenlenecektir. Seminere katılım ücretsiz olup katılmak isteyenlerin bilgi@kouteknopark.com adresine katılım bildirimi yapmaları gerekmektedir.

T.C. Ticaret Bakanlığı Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti Sektörü (Bilişim dahil) Destekleri:https://ticaret.gov.tr/hizmet-ticareti/doviz-kazandirici-hizmet-ticareti/destek-mevzuati-icerik/uygulama-usul-ve-esaslari-genelgesi-yeni

Not: T.C. Ticaret Bakanlığı, 01/01/2020 tarihinden bu yana destek başvurularını E-Devlet üzerinden oturum başatılabilen online Destek Yönetim Sistemi (DYS) üzerinden almaya başlamıştır.

Duyuru: https://www.instagram.com/p/B8YUvgBF5C2/

Seminerin tarihi11 Şubat 2020, Salı (Yarın!)
Seminerin saati14.00 – 15.30
Seminerin yeriKocaeli Üniversitesi Teknopark Toplantı Salonu, Başiskele(Ulaşım için: http://www.kouteknopark.com/iletisim/)
EğitmenOktay Erkılıç, T.C. Ticaret Bakanlığı Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü

Katılım bildirimleri ve sorularınız için:

R. Tamar Zorlu

İş Geliştirme ve İletişim Uzmanı 

Kocaeli Üniversitesi Teknopark

Tel: (262) 341 22 66 – 129

e-posta: bilgi@kouteknopark.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın