27.3 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 4, 2021

JOIN: Jewellery Online International Network 14 Nisan’da başlıyor

Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile ilkini Şubat ayında JOIN: Jewellery Online International Network” ismiyle gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gördüğü sanal mücevher etkinliğinin ikincisini 14 – 16 Nisan tarihleri arasında düzenliyor.

Etkinliğin ikincisine dünyanın dört bir yanından toplam 1063 mücevher satınalmacısı katılarak ülkemizden 52 firma ile bir araya gelecek. İlk etkinliğe oranla katılımın yüzde 20 arttığı gözleniyor.

Mücevher Sektörünün İnovatif Çözümleri; JOIN & J – BOX  

“JOIN: Jewellery Online International Network” ismiyle gerçekleştirilen etkinliğin, emsallerinden farkı, firmaların ürünlerini yüzde 100 netlikle, yüksek çözünürlük (HD) kalitesinde müşterilerine canlı olarak servis edebileceği “J – BOX” adı verilen canlı mücevher sunum kutusu…

J – BOX ile satınalmacılar, JOIN üzerinden katılımcıların ürünlerini fiziki düzenlenen bir fuarda gibi tüm detayları ile görerek inceleyebilirler. Böylelikle iş birliğinin başlaması için eşsiz bir fırsat ortaya çıkıyor.

JOIN, üyelerin seyahat masraflarınızı azaltarak ihracatını arttırmaları, gerçeğe en yakın biçimde J – BOX aracılığıyla ürün servisi yapılabilmeleri ve sipariş almaları büyük bir fırsat sunuyor.

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler