16.7 C
İstanbul
Pazar, Kasım 28, 2021

MARKA Mal Alım İhalesi

Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı İmalat Sanayiine Yönelik Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli’de Endüstri 4.0 Üretim Süreçlerine Uygun Nitelikli İstihdam Yetiştirmek için bir mal alımı ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Lot-1: 3.3.20 Robot Kol (1 Adet)

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinden veya http://kototeknikkoleji.org/ veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 03.07.2020 saat: 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://kototeknikkoleji.org/ ve www.marka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, <03/07/2020> tarihinde, saat <14 : 00..>’da ve Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arslanbey OSB Mah. 1. Cadde No: 2 Kartepe / Kocaeli adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale dosyasını indirmek için tıklayınız.

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler