25.6 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 28, 2022

Masumlar Apartmanı Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu

- REKLAM -

TRT 1 Ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, dizi severler tarafından en çok izlenen diziler arasında yer aldı. Gerçek yaşanmışlık hikâyeden alıntı olan Masumlar Apartmanı dizisi, dedesi ve erkek kardeşi ile birlikte bir apartmana taşıyan İnci’nin hayatını konu edinmekte. Her bölümü ile ayrı bir heyecan ve merak uyandıran bu dizi hakkında konusu ve oyuncu kadrosu gündemde. Sizler için bu konu hakkında detaylı araştırma yaptık. Masumlar Apartmanı Konusu Nedir? Bu konuya ayrıntılı değineceğiz. Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosunda kimler var? İşte merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Masumlar Apartmanı Konusu Nedir?

Masumlar Apartmanı konusu nedir? Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Safiye (Ezgi Mola) kimdir?

Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola,29 Mart 1983, İstanbul’da dünyaya geldi. Ezgi Mola 2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başladı. Daha sonra Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı ve 4 yıl burada eğitim aldı. Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı.2005 Yılında güzel oyuncu BKM Atölye ‘ye katıldı. Birçok dizi ve filmde yer aldı. Günümüzde de Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakteri ile izleyicinin gönlünü fethetti.

Han (Birkan Sokullu)

Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen oyuncu Birkan Sokullu, Han rolü ile büyük bir beğeni topladı. Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Maltepe Üniversitesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladı.2003’te katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. 2008’de Melekler Korusun isimli dizide canlandırdığı Levent karakteri ile ekran ile tanıştı. Ardından birçok dizi ve filmlerde yer aldı.

Gülben (Merve Dizdar)

Oyuncu Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi’nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Güzel oyuncu ilk sinema deneyimini ‘Bir ses böler geceyi’ filminde, Cem Davran ile birlikte yaşadı. Şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat vermekte.

Ceylan( Aslıhan Gürbüz)

Yetenekli oyuncu Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale‘de doğmuştur. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okudu. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk televizyon deneyimini, Kanal D ekranlarında 2009 yılında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı‘nın üstlendiği, yönetmenliğini Ulaş İnanç’ın yaptığı ve “Bir Bulut Olsam” dizisinde rol aldı. Şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterine hayat vermekte.

Son Haberler

Diğer Haberler