5.7 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 21, 2024

6. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi 15 Haziran’da başlıyor

- REKLAM -

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 6. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi bu sene “KOBİ’lerde Yapay Zekâ ve Dijital Gelecek” teması ile 15 Haziran 2023 tarihinde İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından yapılan duyuruda ‘Yapay zekâ  ve  buna bağlı teknolojilerin son yıllardaki gelişimi bizleri bu yıl  KOBİ’lerin verimliliği artırmalarına, maliyetleri düşürmelerine,  pazarlama ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmelerine yardımcı olmak, Yapay Zekâ ile zamandan ve paradan tasarruf etmeleri, Farklı disiplinler ile müşteri ihtiyaçlarına yön vermeleri, Akıllı üretim merkezleri ön plana çıkarmalarını sağlamalarını ele almaya teşvik etmiştir. Bu bağlamda, Kongremizde “KOBİ’lerde Yapay Zekâ ve Dijital Gelecek” teması ile KOBİ’lerimiz için önem arz eden yeni teknolojileri, fırsatları ve riskleri işleyeceğiz ‘denildi.

Panel Konuları: 

Özel Oturum Yeşil OSB’ler ve Dijitalleşme
Yapay Zekâ ve Bulut Sistemlerde Bilgi Güvenliği
Dijitalleşme Bileşenleri ve Dijital Dönüşüm Yol Haritası
Dijital Üretimde Kalite ve Verimlilik

Kongre KOBİ’ leri, sektörleri ve bireyleri, teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmeye, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaya ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler