27.8 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

AKCEZ Şirketler Grubu DOMİF’15 fuarına katıldı

- REKLAM -

AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., grup şirketleri SEDAŞ ve Sepaş Enerji ile birlikte bu yıl beşinci kez düzenlenen Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’2015’e katıldı.

Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen elektrik dağıtım ve perakende satış sektörünün yeni, dinamik ve tecrübeli oyuncularından SEDAŞ ve Sepaş Enerji’nin hisselerinin tamamına sahip olan AKCEZ, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu ortak girişim Şirketi olarak katıldığı istihdam fuarında, Grup şirketleri SEDAŞ ve SEPAŞ Enerji ile bu yıl DOMİF’15 İstihdam ve Üniversite Tanıtım Fuarında yerini aldı.

7-8-9 Mayıs tarihleri arası açık kalacak olan “DOMİF 15 İstihdam & Üniversite Tanıtım Fuarı” çevre illerden de katılımlarla bu yılda 10 bin kişiyi ağırlaması hedefleniyor. Fuar Organizasyonunun bu yıl Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (DOMİF) ile birleştirilerek, üniversite ve iş dünyasını da bir araya getirmesi hedeflendi.

DOMİF’te iş arayanlar ile işletmelerin bir araya gelmesi ve iş istihdamları oluşturulması, ayrıca 12. Sınıfa giden öğrencilere de Üniversitelerin tanıtımının yapılması hedefleniyor. Kocaeli Valiliği, İŞKUR Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odası ortaklığında gerçekleştirilen, Kocaeli başta olmak üzere Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova illerinin de destek verdiği Doğu Marmara İnsan Kaynakları “Üniversite Tanıtım, İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı”nı, eski Gölcük yolu üzerinde Kocaeli Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştiriyor.

AKCEZ İnsan Kaynakları standında, AKCEZ İK Departmanı Uzmanları tarafından tanıtım ve bilgilendirme yapılırken, SEDAŞ ve Sepaş Enerji şirketleri için de benzer çalışmalar yapılacak, iş başvurusu yapacaklar için form doldurtularak, hazır CV’ler teslim alınacak.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler