34.3 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Alişan: Ramazan Alışverişini Şehrimizin Esnaf ve Sanatkârlarından Yapalım

- REKLAM -

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, mübarek Ramazan Ayı öncesinde vatandaşlara alışverişlerini şehrin esnaf ve sanatkârlarından yapmaları çağrısında bulundu.

SAKARYA – Yaklaşan mübarek Ramazan Ayı öncesinde alışverişlerin şehrin esnaf ve sanatkârlarından yapılması çağrısında bulunan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e ulaşıyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız için bu süreç ekonomik olarak da son derece önemli. Ramazan öncesinde alışverişlerimizi Sakarya’nın esnaflarından yapalım. Sakaryalı hemşerilerimizden alışverişlerinde esnaf ve sanatkârımızı tercih etmesini istiyoruz. Alışverişinizi şehrin esnaf ve sanatkârlarından yapın kazanan Sakarya olsun” dedi.

SAĞLIKLI VE EKONOMİK

Alişan ayrıca şunları kaydetti: “Ramazan ayında gıda alışverişleriniz için esnaf ve sanatkârlarımız şehrimizin hizmetindedir. Meyve sebzesinden, bakliyata, et ve sütten ve taze gıdalara kadar esnaflarımız en kaliteli ve taze ürünleri değerli hemşerilerimize sunuyor. Bu konuda hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı gıdalar sunan Sakaryalı esnaf ve sanatkarlarımız vatandaşlarımıza hizmet sunuyor. Hep birlikte bu mübarek ayın bereketini paylaşalım” diye konuştu.

RAHMET VE BEREKET AYI

Sakaryalıların Ramazan Ayını da tebrike den Alişan son olarak şunları kaydetti: “Tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan Ayını şimdiden tebrik ediyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde nice Ramazanlara ulaşmayı diliyorum. Ramazan Ayı birlik ve beraberliğimiz, kardeşlik ve huzurumuza vesile olsun. Bu mübarek ay tüm evlerimize ve işyerlerimize bereket getirsin. Rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerifimiz mübarek olsun.”

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler