15.6 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 22, 2024

AstraZeneca Türkiye’de 4 terfi

- REKLAM -

AstraZeneca Türkiye’de gerçekleştirilen terfiler ile Pınar Özügür Aslaner “Sağlık Politikaları Müdürü”, Selma Işıkol İstanbul ili yerleşik “Klinik Araştırmalar Müdürü”, Esra Bayram Ankara ili yerleşik “Klinik Araştırmalar Müdürü” ve Tuğçe Tunçer “İnsan Kaynakları Müdürü” oldu.

Pınar Özügür Aslaner

Pınar Özügür Aslaner kimdir?
Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Pınar Özügür Aslaner, yüksek lisans eğitimini yine Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Tıbbi Ürünlerde Ruhsatlandırma Bölümü’nde tamamladı. Onko-Koçsel’de Kurumsal İlişkiler Uzmanı ve MSD’de Kıdemli Ruhsatlandırma Uzmanı olarak çalıştı. 2013 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de görev yapmakta olan Aslaner, 2016-2019 yılları arasında kariyerine Pazar Erişim ve Ruhsatlandırma Operasyonları Yöneticisi olarak devam etti. Bundan sonra AstraZeneca Türkiye Sağlık Politikaları Müdürü olarak görev yapacak olan Aslaner, aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi’nde Sağlık Ekonomisi ve Farmakoekonomi yüksek lisansına devam etmektedir.

Selma Işıkol

Selma Işıkol kimdir?
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Selma Işıkol, Sanofi Aventis ve Novo Nordisk şirketlerinde Klinik Araştırmalar departmanında çeşitli görevlerde bulundu. 2016 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de Klinik Araştırmalar Proje Yöneticisi olarak çalışan Işıkol, bundan böyle AstraZeneca Türkiye İstanbul İli Yerleşik Klinik Araştırmalar Müdürü olarak görevini sürdürecek.

Esra Bayram

Esra Bayram kimdir?
Lisans Eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde, Yüksek Lisan Eğitimini ise aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği’nde tamamlayan Esra Bayram, Drogsan İlaçlarında Kalite Kontrol Mühendisi olarak, Pfizer İlaçlarında ise  Klinik Araştırmalar Departmanında çeşitli rollerde görev almıştır. 2014 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de çalışan ve 2017-2019 yılları arasında Klinik Araştırmalar Proje Yöneticisi olarak kariyerine devam eden Esra Bayram görevine, Ankara İli Yerleşik Klinik Araştırmalar Müdürü olarak devam edecek.

Tuğçe Tunçer

 Tuğçe Tunçer kimdir?
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Tuğçe Tunçer, iş hayatına Kibar Holding’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Sırasıyla, Türk Tuborg’ta Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı, Nivea Beiersdorf Turkey’de İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak görev yaptı. 2015 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmakta olan Tunçer bundan sonra görevine İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam edecek.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler