25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

‘Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi’ toplantısı yapılacak

- REKLAM -

Yeni yapılacak olan “Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi” yapımı için Bolu Valiliği, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı’nın 20.06.2011 tarihinde hazırlanan protokolü imzalanarak yürürlüğe girdi.

Konu ile ilgili olarak Bolu Belediyesi’nden yapılan açıklamada ‘Protokol kapsamında yürütülen “Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi” bünyesindeki iş yerlerinin satış işlemi için talep toplama süreci 23 Mart 2015 tarihinde başlamış olup 30 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecektir.

Süreç içinde kamuoyunda bilgi eksikliğinden dolayı projeyle alakalı çeşitli spekülasyonlar oluşmaktadır. Bu bilgi eksikliğini gidermek ve konu ile ilgili açıklama yapmak üzere; taşınmaz malların kıymet takdir raporlarını ve mimari avan projelerini hazırlayan, fizibilite ve modelleme çalışmasını yürüten ilgili müşavir firma yetkilileri ve TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Hemşerimiz Sayın Gürol KONYALIOĞLU ile ekibinin katılımlarıyla “Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi’nin tamamıyla ilgili 13 Nisan 2015 tarihinde saat 15:0’de Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Toplantının amacına uygun olarak yapılabilmesini teminen projeye üye olan BESOB ve BOLUTSO üyesi olan kişiler toplantıya kabul edilecektir.

Gereği Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi kapsamındaki üyelere önemle duyurulur’ denildi.

Son Haberler

Diğer Haberler