25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

DOMİF 2015 Fuarı 7 Mayıs’ta başlıyor

- REKLAM -

DOMİF 2015 bu yıl 7-8-9 Mayıs 2015 tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 5’ncisi düzenlenen DOMİF (Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı) – Üniversite Tanıtım Günleri “Yaşam ve Teknoloji” teması ile insan kaynakları profesyonellerini ve nitelikli işsizi Kocaeli’de buluşturacak.

Kocaeli Valiliği başkanlığında, Kocaeli Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğünün koordinasyonunda ve Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, MARKA, Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilecek olan DOMİF 2015’in bu yılki teması “Yaşam ve Teknoloji”

DOMİF 2015, Özel sektörün gelişimine gerekli zemin hazırlamak, ayrıca iş arayanları ve işverenleri buluşturmak, iş dünyası hakkında nitelik ve farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştiriliyor. Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlarla birlikte yoğun katılım sağlayıp, zirve boyunca düzenlenecek paneller ve seminer, fuar içi etkinliklerle, katılımcılara iş dünyası hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunabilecekleri ortam sunuluyor.

DOMİF 15’E NEDEN KATILMALISINIZ ?

– İşveren markanızın tanıtımı için,
– Yönetim sistemlerinde Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri izlemek,
– Hedef kitle ile buluşarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak,
– Potansiyel yeni müşteriler ile tanışmak,
– Hizmet sunan diğer firmaları somut verilerle değerlendirmek,
– Yüz yüze görüşmelerde bulunmak,
– Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak için.

Son Haberler

Diğer Haberler