21.9 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 23, 2024

En İyi Yerden Isıtma Straforu

- REKLAM -

Yerden ısıtma straforu, konfor ve enerji verimliliği konusunda devrim yaratıyor. Isıtma sistemlerinin geleceğini şekillendiren bu teknoloji, evlerinizi sıcacık tutmanın yanı sıra enerji faturalarınızı da azaltmanıza yardımcı oluyor.

Yerden Isıtma Straforu Nedir?

Yerden ısıtma straforu, ısıtma sistemlerinin zemin altında gizlenmiş bir parçasıdır. yerden ısıtma straforu levhalar, yerin altındaki ısıyı muhafaza ederek odayı ısıtır. Bu sayede daha homojen bir ısı dağılımı sağlanır ve soğuk noktaların oluşması engellenir.

Piyasada en yaygın yapılan hata yerden ısıtma straforu döşenirken kullanılan straforların folyo kaplaması bulunmamasıdır. 26 DNS ve 36 DNS şeklinde iki farklı yoğunlukta ürettiğimiz zemin ısıtma straforlarımız, üzerindeki folyo kaplaması sayesinde, kaplamasız ürünlere göre çok daha mukavemetli ve uzun ömürlüdür. Boru döşeme esnasında, kaplaması bulunmayan ürünlerin, boruları tutması gereken kafaları ezilir veya koparlar.

Axem mühendislerince geliştirilen folyo kaplama sayesinde çok fazla boru tutucu klips kullanmaya gerek kalmaksızın ve kafalar kopmadan boru serimi yapılabilir. Yerden ısıtma straforu üzerindeki folyo, straforu şapın suyundan da koruduğu için, Folyo straforun beton katmanı altında erimeden uzun yıllar hizmet vermesini sağlar. Folyo kaplaması bulunmayan ürünler orta vadede şapın altında eriyebilir ve yerden ısıtma sistemi yapılan zeminlerde çökmeler olabilir. Bunun gibi vahim bir senaryoyla karşı karşıya kalmamak için Axem folyo kaplamalı yerden ısıtma straforları tercih etmenizi öneriyoruz.

Nasıl Kullanılır?

Yerden ısıtma straforunu kullanmak oldukça kolaydır. Axem Thermofloorun uzman bir ekibi tarafından döşendikten sonra, kontrol panelleri ile ısıtma ayarları basit bir şekilde yapılabilir. Bu, evinizi her mevsimde ideal sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olur.

Yerden ısıtma straforu hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.yerdenisi.com/urun/38226/yerden-isitma-straforu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kemeraltı Mah. Tuğla sok. No 26/D Melikgazi / Kayseri ofisimizi ziyaret edebilir, 0352 223 40 53 , 0549 223 40 53 telefonla bilgi alabilirsiniz.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler