15.7 C
İstanbul
Pazar, Kasım 28, 2021

Finish’ten tasarruf sözüne hediye

Finish, suyun sınırlı bir kaynak olması nedeniyle yürüttüğü kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Geçen iki yıl boyunca özellikle tüketicilere tasarruf çağrısı yapan Finish, şimdi de su faturalarında tasarruf sağlayanlara tüm Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’te geçerli indirim hediye ediyor.

Türkiye’nin en çok eve giren markalarından Finish, Yarının Suyu girişimi kapsamında yeni bir adım daha atıyor. Kampanyaya katılanlar, iki ay boyunca su faturalarında yaptıkları su tasarrufuna denk gelen oranda Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’te geçerli Finish Quantum Max indirimi kazanıyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyenler, iki farklı yöntem izleyebiliyorlar. İsterlerse su faturasının fotoğrafını çekip yarınınsuyu.com’a yükleyebilir, isterlerse de su faturalarını faturamatik.com’dan veya Faturamatik şubelerinden öderken de kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya katılanlar, ilk yükledikleri su faturalarına göre bir sonraki ay su faturaları ne kadar düşük gelirse o orana denk Finish Quantum Max indirimi kazanıyorlar. Bu indirimi de Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’te kullanabiliyorlar. Finish, kampanya süresince tasarruf odaklı içerikleriyle de katılımcılara ipuçları veriyor. Markanın YouTube kanalı ve sosyal medya hesaplarındaki örneklerde tasarruf konusundaki temel uygulamalar yer alıyor.

Tüketicilerin dikkat etmesi gereken bir nokta ise; yeni gelen faturanın ödendiği kanal üzerinden devam etmek. İlk faturanın yarınınsuyu.com’a yüklenmesi durumunda ikincinin de site üzerinden yüklenmesi gerekiyor. Kampanyaya Faturamatik’ten katılan aboneler ise yeni faturayı yine Faturamatik üzerinden ödeyerek indirim kodunu alabiliyorlar.

Finish Tasarruf Sözü kampanyasının tüketicileri harekete geçirmek ve evlerdeki alışkanlıkları değiştirmek için yaptıkları çalışmalardan biri olduğunu vurgulayan RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar şunları söyledi: “Geçen iki yıl boyunca su konusunda yaptıklarımızı var olduğumuz her platformda dile getirdik, yenilikçi uygulamalarla tüm paydaşlarımıza aktarmaya çalıştık. Bu süreçte en önemli konulardan biri de evlerimizdeki davranış değişikliği. Tüketicilerimizin yaptığı su tasarrufunu ödüllendiren bu kurgu da bunu hedefliyor. Kampanyada bizimle birlikte olan İSKİ, Migros ve Faturamatik’e de duyarlılıkları için teşekkür ederiz.”

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler