33 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 31, 2021

GNC Makina, Satış Sonrası Hizmet aşamasında bir ilke imza atıyor

CNC Makina sektörünün  öncü firmalarından biri olan GNC Makina, üretim sektörüne hızlı ve güvenli bir hizmet sunuyor. Her yıl ortalama % 80 büyüme başarısına sahip GNC Makina, Satış Sonrası Hizmet aşamasında bir ilke imza atıyor. Müşterisinin herhangi bir iletişim kanalıyla teknik servis talep etmesi halinde, ilk 60 dakika içinde geri dönüş sağlayan GNC Makina sektörde bu sözü veren tek firma…

Talaşlı imalat sanayisinin temel üretim araçlarından olan takım tezgâhları alanında önemli bir güce sahip GNC Makina, iş ortaklarına hızlı çözümler sunmak için satış sonrası hizmet alanında müşterisine ilk 60 dakikada geri dönüş sağlıyor. GNC Makina üretim sektöründe ‘60 dakikada’ ilk temas sözünü veren tek firma olma özelliğini taşıyor. GNC Makina, kendi sektöründeki ezberleri bozarak beklentilerin üzerinde hizmet sunuyor.  

GNC Makina kullanıcıları herhangi konuda bir teknik destek ihtiyacı hissetmeleri durumunda bu taleplerini doğrudan, e-posta aracılığı ile, web adresinde yer alan formu kullanarak ya da telefon yoluyla iletebiliyorlar. 60 dakika içerisinde GNC Makina bünyesinde bir yetkili tarafından kendilerine ulaşılan müşteriler, talebinin alınıp, iş sürecinin başladığını ve bir sonraki adımın ne olacağını öğrenmenin güvenini yaşıyorlar.

Kesintisiz hizmet kalitesinin tüm süreçleri kusursuz planlamaktan geçtiğini belirten GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, ‘60 Dakikada İlk Temas’ uygulaması için “Her müşterimize sunduğumuz hizmet kalitesi, bir sonraki müşterimizin güvende ve güçlü hissetmesini sağlıyor” dedi. Tüm sürecin sorumluluğunu taşıdıklarını belirten Seçkin, öncelikli hedeflerinin müşterilerin başarısı olduğunu belirtti.

Her Yıl % 80 Büyüme

Her yıl ortalama %80 büyüme gerçekleştiren GNC Makina, pazarda %12’lik paya sahip. 2 milyon dolarlık yedek parça ve 10 milyon dolarlık makine stok gücü bulunan GNC Makina, kendi sektöründe son 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi.

Her alanda yeniliğe açık olan GNC Makina, savunma sanayinden otomotive, havacılıktan kalıp ve kalıp endüstrilerine, enerji teknolojilerinden medikal endüstrisine kadar birçok sektörün çözüm ortağı.

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler