21.9 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 23, 2024

İstanbul’da Klimacılar

- REKLAM -

Klima fiyatları gibi hizmet fiyatlarını da makul seviyede tutarak kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerine ulaştırmaktadır. Petra Esenler Klima müşterilerine sunduğu hizmetler arasında klima satışı, onarımı, bakımı ve montaj gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Müşteriler firmanın sunduğu her hizmetten kolayca yararlanabilmektedirler. Bu hizmetlerden yararlanmak için müşterilerin yapmaları gereken tek şey firmayla telefon aracılığında görüşerek hizmet talep etmek veya firmanın internet adresini ziyaret edip servis çağırma butonunu kullanıp online hizmet talep etmeleridir, bu sayede firma müşterilerene kolayca ulaşabilmekte ve müşterilerin istediği hizmeti sağlıklı bir şekilde onlara ulaştırmaktadırlar.

Soğutma sistemi hizmetlerini İstanbul şehrinin dört bir yanına taşıyan Petra Klima, Avcılar Klima şubesinde de aynı kalitede hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Kaliteyi uygun fiyata İstanbul sınırlarında başarıyla dağıtarak alanında fark yaratmaya devam etmektedir.

Petra Başakşehir Klima markasını tercih eden müşteriler marka ile uzun soluklu güven ilişkileri kularak soğutma sistemlerini gönül rahatlığıyla firmanın hizmetlerine emanet etmektedirler. Bu uzun soluklu müşteri-firma ilişkilerin sırrı, markanın ilgilendiği ,bakım ve onarımını yaptığı, soğutma sistemlerinin uzun yıllar boyunca arıza çıkartmaması ve herhangi bir aksaklıkta firmanın hemen iletişim sağlayıp sorunlarını çözmesine dayanmaktadır.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler