İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartepe Belediyesi Baskı İşi ihalesi yapıldı

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, baskı işleri yapılması ve dağıtılması hizmet alımı işi ile ilgili ihalesini, Belediye Başkan Yardımcısı ve İhale Komisyonu Başkanı Mehmet Filiz başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi. Katılımcılar tarafından ihaleye 3 istekli teklif verdi.

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından talep edilen baskı işleri yapılması ve dağıtılması hizmet alım işi ile ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 3 istekli teklif verdi.

Yaklaşık maliyeti 151.200,00 TL olan ihaleye isteklilerden; Fikir Aktif Reklam Ajansı 129.250,00 TL, Çınar Tanıtım Matbaacılık Ltd. Şti. 127.500,00 TL ve Rota Reklam Medya Mühendislik Dan. Hiz. 104.000,00 TL teklifte bulundu.

Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın