15.6 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Kartepe Belediyesi beton bordür taşı, yol çizgi ve hız kesici yüzey boyama işi ile ilgili ihale açtı

- REKLAM -

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarında beton bordür taşı boyanması (Beton bordür taşının çimlerin temizlenmesi, beton bordür taşı tamiratının yapılması) yol çizgi ve hız kesici yüzey boyama işi ile ilgili ihale açtı.

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce talep edilen ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarında beton bordür taşı boyanması (Beton bordür taşının çimlerin temizlenmesi, beton bordür taşı tamiratının yapılması) yol çizgi ve hız kesici yüzey boyama işi için gerçekleşecek ihale, 21 Nisan 2015 Salı günü saat 14.30’da açık ihale usulü yapılacak.

Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhaleye ilişkin dokümanlar belediyenin internet adresinden görülebilir ve 100,00-TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad. No.12 Kat.4 Kartepe/Kocaeli adresinden temin edilebilir. İhale ile ilgili ayrıntılı bilgiye ise EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. ( https://ekap.kik.gov.tr)

İhale, belediyenin www.kartepe.bel.tr adlı internet adresi üzerinden canlı yayınlanacak.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler