28.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Kaymakam Partal: KOTO denilince akla vizyoner bir kurum geliyor

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası’nın 7 ilçede 7 iftar programlarının 3.’sü Başiskele’de gerçekleşti. Yaklaşık 600 davetlinin katıldığı iftar programının konuğu olan Başiskele Kaymakamı Ali Partal, KOTO’nun çalışmalarından övgüyle söz ederek, “Kocaeli Ticaret Odası denince akla yenilikçilerin öncüsü, vizyoner bakış açısına sahip, saygın bir kurum geliyor” dedi

Kocaeli’nin iş dünyası ve ticari hayatına liderlik eden Kocaeli Ticaret Odası, iftar programlarına hız kesmeden devam ediyor. 7 ilçede 7 iftar konseptiyle organize edilen iftar programları Gölcük ve Kandıra’dan sonra Başiskele ile devam etti. Başiskele Soğuksu Restoran’da gerçekleşen iftara yaklaşık 600 davetli katılırken, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Çoşan, Murat Altun, Mehmet Temizel, Yusuf Ziya Uludüz, KOTO Meclis Üyesi Mikail Kayacı, KOTO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri Nuriye Köksal, Meryem Ustaoğlu, KOTO Üye İlişkileri Servisi Müdürü Tanju Soytekin ve ilçenin tanınmış esnaflarından Zekeriya Şahintürk ile birlikte Başiskele sokaklarındaydı.

TÜM İŞ KOLLARINDA ZİYARETLER
İnşaattan gıdaya, sağlıktan sanayiye kadar hemen hemen tüm iş kollarında ziyaretler gerçekleştiren Başkan Özdağ ve beraberindeki heyet, başta Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olmak üzere, şimdinin ve geleceğin iş dünyasının önündeki engellerin aşılması için hayata geçirilen projeleri anlattı. Üyelerin, görüş ve önerilerini de dinleyen heyet, gün boyu süren ziyaretlerin ardından Başiskele Soğuksu Restoran’a geçti.

İLÇE PROTOKOLÜ İFTARDAYDI
Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Bülent Karagöz, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte davetlilerini kapıda karşıladı. Başiskele iftarında, ilçe protokolü de KOTO ailesini yalnız bırakmadı. Başiskele Kaymakamı Ali Partal, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Güney, CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, İlçe Müftüsü Abdulsamet Erkul, orucunu KOTO üyeleri ile birlikte açtı.

‘KOTO DENİLİNCE AKLA SAYGIN BİR KURUM GELİYOR’
Birlik ve beraberliğin manevi hazzı içinde açılan oruç sonrası konuklara hitaben konuşma yapan Başkan Özdağ, “Bugün burada bir kez daha bir ve beraber olduğumuzu gösterdiniz. Bu birlik ve beraberlik bize birçok alanda güç veriyor. En somut örneği de sizlerden aldığımız güçle, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni kuruyoruz” dedi. “Hükümet bir an önce kurulmalı ve yeni hükümetin önceliği ekonomi olmalı” temennisini bir kez daha Başiskeleli üyelerle paylaşan Başkan Özdağ’ın ardından Kaymakam Ali Partal kürsüye çıktı. Odanın çalışmalarından övgüyle bahseden Kaymakam Partal, “Kocaeli Ticaret Odası denince akla sadece belge veren, toplantılar düzenleyen bir kurum değil, yenilikçilerin öncüsü, vizyoner bakış açısına sahip, saygın bir kurum geliyor” dedi.

Son Haberler

Diğer Haberler