32.1 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Konfor Mobilya konfor ve tasarımı buluşturan yeni ürünlerini İzmir’de görücüye çıkaracak

- REKLAM -

Ülkemizin en önemli markalarından Konfor Mobilya, Konfor ve Konfor Yatak markaları ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarladığı en yeni koleksiyonlarını, 4-8 Mart tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda tanıtacak.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve ustalıkla dünya trendlerini Türkiye’ye taşıyan Konfor Mobilya, yaşam alanlarına kalite, tasarım ve konfor katmayı hedefleyen yeniliklerini, dünyanın dört bir yanından sektör oyuncularını bir araya getiren Modeko 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük üreticileri arasında yer alan Konfor Mobilya, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarladığı Fenton Koleksiyon, Voleta Koleksiyon, Holis Koleksiyon’un yanı sıra Konfor Yatak markası altında Nxtgen Verti Lateks Yatak ile Bexley Tekno Baza ürününü fuarda ilk kez görücüye çıkaracak.

Konfor Mobilya, ‘Önce Müşteri’ yaklaşımı doğrultusunda geliştirdiği ve sektöre yön vereceğine inandığı Konfor Yatak Seçim Sistemi ve Konfor Mobil Etkinlik Uygulamalarının tanıtımını da yine İzmir Mobilya Fuarı’nda gerçekleştirecek.

Yatak Seçim Sihirbazı, müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda doğru yatağa yönlendirildikleri WEB tabanlı bir uygulama. Aynı sistemle birlikte 150 gün de deneme süresi getiriliyor. Konfor Mobilya Etkinlik Uygulaması ise şirketin tüm mağaza personeli ve merkez çalışanlarına etkinlik bildirimlerini ve değişiklikleri anlık olarak duyurma fırsatı sunuyor. Android ve iOS tabanlı tüm telefonlara indirilebilen uygulamayla, İzmir Mobilya Fuarı’nda da yeni ürün değerlendirme anketleri gerçekleştirilecek ve ziyaretçi geri bildirimleri anlık olarak alınabilecek.

31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı, Türkiye’nin 81 ilinden gelecek sektör temsilcileri ile alım heyetleri ve 45 ülkeden toptancılar, mağaza zincirleri, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar ve dekoratörleri 5 gün boyunca misafir edecek.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler