8.7 C
İstanbul
Salı, Aralık 5, 2023

KOTO 13. Meslek Komitesi üyeleri ile bir araya geldi

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren, 13. Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu), sektör temsilcileri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Kocaeli Ticaret Odası 13. Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu) sektör temsilcilerini toplantıda buluşturdu. 28 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen toplantıya Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Şahin Kaya, Murat Altun, 13. Meslek Komitesi’nden Meclis üyesi Baturhan Üretürk, Komite Başkanı Celal Özkaraaslan, komite başkan yardımcısı Zeynel Abidin Akyol, komite üyeleri; Halil Tanrıkulu ile Hasan Öztürk ev sahipliği yaptı.

‘KOMİTE TOPLANTILARINA DAVET’
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, 13. Meslek Komitesi’nin faaliyetleri ve KOTO’nun üyelere yönelik hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi verdi. Yılmaz, üyelerin sektörel gelişimlerine yönelik her türlü gayreti gösterdiklerini vurgularken, Komite Başkanı Celal Özkaraaslan ise sektör temsilcilerini her türlü sorunun çözümü için odaya, özellikle de komite toplantılarına davet etti.

‘AKARYAKIT SEKTÖRÜ ÇOK ÖNEMLİ’
Toplantının kapanış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Özdağ, akaryakıt sektörünün Türkiye’nin en önemli hizmet sektörlerinden bir tanesi olduğunu vurgularken, Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik (ADR) ile ilgili kapsamlı bilgiler verdi. Sektörün rekabet gücünü ilgilendiren konular hakkında değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda, geleceğe ilişkin atılması gereken adımlar görüşüldü.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler