29.3 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 18, 2022

KOTO Akademi’de ‘franchising’ semineri

- REKLAM -

Büyümek isteyen KOBİ’ler ve franchise sistemi hakkında kapsamlı bilgi almak isteyenler, en doğru adres KOTO Akademi KOBİ’lerde büyüme stratejileri ve Franchising mucizesi semineri

Küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ), ekonomik canlanma, yapısal değişim, istihdam yaratma ve teknolojik gelişmelere uyum konusundaki rolleri nedeniyle ülke ekonomileri için vazgeçilemez unsurlardır. Ancak, KOBİ’ler, küresel rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve rekabet güçlerini arttırmak için büyüme stratejilerine gereksinim duymaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkan KOTO Akademi, KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu büyüme stratejilerinin ve ticaret yapmanın farklı bir yöntemi olarak tanınan franchising sisteminin anlatılacağı bir seminer düzenliyor.

TÜM KATILIMCILARA AÇIK
21 Nisan 2015 Salı günü 14:00/16.00 saatleri arasında Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bilsen Bilgili tarafından verilecek seminerde, “KOBİ’ler için yatay büyüme stratejileri, Dikey Büyüme Stratejileri, Franchise Sistemlerin Büyüme Stratejileri İçerisindeki Yeri ve Önemi, Franchise Zincirlerin Bayilerden Farklılıkları, Franchise Zincirlerin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Avantaj ve Dezavantajları, Franchise Bulma ve Anlaşma Yöntemleri ile Başarılı Franchise Örnekleri” kapsamlı bir şekilde anlatılacak. Seminer, tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olacak.

Son Haberler

Diğer Haberler