25.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 11, 2022

KOTO, AyQ Tercüme ve Danışmanlık işbirliği yapacak

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası, üyelerinin tercüme ve danışmanlık alanlarında ihtiyaç duydukları hizmetlerden ayrıcalıklı olarak faydalanabilmeleri için AyQ Tercüme ve Danışmanlık şirketiyle işbirliği protokolü imzaladı.

Kocaeli Ticaret Odası üyeleri ve çalışanlarının; sağlıktan eğitime kadar birçok sektörde ayrıcalıklı hizmetler alabilmeleri için çeşitli protokoller imzalayan Kocaeli Ticaret Odası, AyQ Tercüme ve Danışmanlık şirketiyle de işbirliği yaptı. Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen törenle işleme alınan protokolü KOTO adına Oda Genel Sekreteri Y. Oktay Baltalı, AyQ Tercüme ve Danışmanlık şirketi adına da firma sahibi Aslıhan Seçen imzaladı. Törene, KOTO Fuar, Turizm, Kültür ve Sanat Komisyonu Başkanı, Meclis Üyesi Alp Kayalar da katıldı.
BİRÇOK DİLDE TERCÜME
Oda Genel Sekreteri Baltalı, protokolün oda üyeleri için hayırlı olmasını dilerken, firma sahibi Aslıhan Seçen ise, AyQ Tercüme ve Danışmanlık şirketi hakkında kapsamlı bilgi sundu. Seçen şöyle konuştu; “AYQ, Tercüme ve Danışmanlık olarak tercüme alanında faaliyet göstermekte olan firmamız tüm dillerde yazılı ve sözlü tercüme hizmetini şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal olarak sunmaktadır. Uzman kadromuzla birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza güvenin ön planda tutulduğu hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmetler sunuyoruz.”

 

Son Haberler

Diğer Haberler