32.7 C
İstanbul
Cuma, Haziran 14, 2024

KOTO, Bilgi Küpü ile protokol imzaladı

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası, protokollerine bir yenisini daha ekledi. Kocaeli Ticaret Odası üyelerinin çocukları Bilgi Küpü Koleji’nde indirimli olarak eğitim görebilecek.

Kocaeli Ticaret Odası üyelerinin, ticaretin veliahtları olan çocukları da çok şanslı. Oda üyeleri, birinci dereceden yakınları, çalışanlar ve oda personeli için sene başından bu yana bir dizi protokole imza atan Kocaeli Ticaret Odası, bu kez geleceğe yatırım yaparak Bilgi Küpü Koleji ile protokol imzaladı. KOTO’da düzenlenen törenle uygulamaya alınan protokolü Oda Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Bilgi Küpü Koleji Halkla İlişkiler Sorumlusu Özge İlhan ve Burcu Yiğit imzaladı.
2015- 2016 KAYITLARI BAŞLADI
Törenin ardından 2015- 2016 eğitim- öğretim döneminde faaliyetlerine başlayacak olan Bilgi Küpü Koleji’nin ayrıcalıklı hizmetleri hakkında bilgi sunan Burcu Yiğit, “Temellerini sevgi, duvarlarını güven, boyasını kalite, donanımını bilgi ile hazırladığımız Özel Bilgi Küpü Koleji’ne kayıtlarımız devam ediyor. Kolejimizde; anaokulu, ilkokul ve ortaokul eğitimi verilecek. Bilgi Küpü Koleji, 3 bin metrekare kapalı alana sahip ve dört kattan oluşuyor. Dünyada seçkin okullarda uygulanan PYP eğitim sisteminin uygulanacağı okulda, ezberci eğitimden farklı olarak öğrencinin de öğretmenin de aktif olduğu; öğrenciyi araştırmaya yönelten ve özgüven kazandıran eğitim sistemi uygulanacaktır. Öğrencilerimizin güvenliğini, sağlığını ve rahatlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Sınıflarımızda en yeni teknolojik akıllı tahtalarla, öğrencilerin fiziki yapılarına uygun ergonomik masa ve sandalyeler ile hazırlanmıştır. Bilgi Küpü koleji öğrencileri yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi ile konuşan bireyler yetiştirir ve ikinci yabancı dil imkanı sağlamaktadır. Öğrencilerimiz sosyal, iletişimi güçlü, akademik başarısının maksimumunu yakalamış, en az bir spor ve sanat aktivitesi olan öğrenciler yetiştirir” dedi.

- REKLAM -

Son Haberler

Diğer Haberler