28.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

KOTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Okul mobilyaları ve donanımları alınacak

- REKLAM -

KOTO Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Okul mobilyaları ve donanımları alınacak.

Kocaeli Ticaret Odası’nın eğitim vakfı KOTEV üzerinden işletilecek olan Özel KOTO Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mobilyaları ve donanımları temin, kurulum ve montaj işi alımı 28 Temmuz 2015 Salı günü gerçekleştirilecek

Vakıf kuruluş çalışmaları devam ettiğinden DOĞUMAR Eğitim Yatırımları ve Turizm AŞ. üzerinden açılan KOTO Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin okul mobilyaları ve donanımları temin, kurulum ve montaj işi ihalesi, 10 Temmuz 2015 Cuma günü gerçekleştirilmiş, ancak ihale, rekabet şartları oluşmadığı gerekçesiyle ihale komisyonunca iptal edilerek, teklif zarfları açılmadan firmalara iade edilmişti. İptal edilen ihale, bu kez parçalı alım usulü ile kuruluş işlemleri tamamlanan Kocaeli Ticaret Odası Eğitim Vakfı (KOTEV) üzerinden gerçekleştirilecek.

28 Temmuz 2015 Salı günü saat 14:00’te Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda yapılacak olan, özel okul mobilyaları ve donanımları temin, kurulum ve montaj işi alımı oturumunda teklif vermek isteyen istekliler, şartnameyi Kocaeli Ticaret Odası’ndan veya www.koto.org.tr bağlantısını tıklayarak temin edebilecek. İdari ve teknik şartnameye uygun teklif dosyalarının 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar Kocaeli Ticaret Odası Mali ve İdari İşler Müdürlüğü’ne elden ya da posta ile teslim edilmesi gerekiyor.

Son Haberler

Diğer Haberler