28.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

KOTO, Özel Bilgi Köprüsü ile protokol imzaladı

- REKLAM -

Kocaeli Ticaret Odası, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan işbirliği ile oda üyeleri, birinci dereceden yakınları, çalışanları ve oda personelinin çocukları Bilgi Köprüsü’nün eğitim hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.

Kocaeli Ticaret Odası geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Oda üyeleri, birinci dereceden yakınları, çalışanlar ve oda personeli için bir dizi protokole imza atan Kocaeli Ticaret Odası, bu kez Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile işbirliği yaptı. KOTO’da düzenlenen törenle uygulamaya alınan protokolü, KOTO adına Oda Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları adına kurucusu Ali Korkmaz imzaladı. Törende, KOTO Genel Sekreter Yardımcısı Figen Dilaver, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Mali İşler Müdürü Ahmet Eryılmaz, Etüt Müdürü Zehra Yeşiltaş, Reklam ve Tanıtım Müdürü Sinan Yazıcı ile KOTO Ekonomik Araştırmalar ve Dış Ticaret Müdürlüğü Uzmanı Burçin Özkan hazır bulundu.

90 PERSONEL GÖREV YAPIYOR
Yapılan işbirliğinin başta çocuklar ve her iki kurum için hayırlı olması temennilerinin ardından, Ali Korkmaz, kurumun ayrıcalıklı hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi sunarak, “Bilgi Köprüsü, 2003-2004 öğrenim yılında kurumsal hayatına başlamıştır. Önceleri ilköğretim 1. sınıfından, 4. sınıfa kadar öğrencilerine etüt eğitim hizmeti veren Bilgi Köprüsü, sonraki yıllarda talep üzerine ilköğretim 5,6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine de TEOG Hazırlık Programı açmıştır. 2009 yılında yeni anaokulu binasının inşaatını tamamlayan Bilgi Köprüsü 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş ve 6 yaş sınıfı öğrencilerine özel hazırlanan yeni binasında okul öncesi eğitim çalışmalarına devam etmiştir. Halen bünyesinde etüt eğitim merkezi, TEOG Hazırlık programı, anaokulu, Amerikan Kültür Early – Erken İngilizce, Amerikan Kültür Kids – Okul Öncesi İngilizce ve Montessori Sanat Anaokulu ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir ve tam zamanlı 90 personel görev yapmaktadır” ifadelerine yer verdi. Detaylı bilgi için; 0262 311 56 79

Son Haberler

Diğer Haberler