15.7 C
İstanbul
Salı, Ekim 19, 2021

MACFit City şimdi Akaretler’de

Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, sporu herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyor. Mars Sportif’in daha çok kişiye MACFit kalitesini sunmak amacıyla hayata geçirdiği MACFit City konseptinin üçüncü kulübü Akaretler’de açıldı. Mars Sportif’ten yapılan açıklamada “Akaretler gibi kilit bir lokasyonda MACFit City konseptimiz ile zihin ve beden sağlığını güçlendirmek isteyen herkesle buluşuyoruz” denildi.

Türkiye’nin 13 ilinde yüzbinlerce kişiye spor yaptıran Mars Sportif, 100’üncü kulüp açılışını İstanbul Akaretler’de yaptı. Covid-19 önlemleri kapsamında tüm kulüplerinde yüksek güvenlik ve hijyen standartlarıyla hizmet veren Mars Sportif, Akaretler’deki yeni kulüpte de MACFit kalitesini sunuyor. MACFit City Akaretler üyeleri toplam 840 metrekarelik alana yayılan kulüpte verilen hizmetlerden aylık 100 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilecek. Kulüpteki hizmetlerden bazıları şöyle:

  • Kardiyo
  • Ağırlık
  • Fonksiyonel alan
  • Boks ringi
  • Pilates stüdyosu
  • Grup stüdyosu

“Hayatınıza sporla düzen katın”Mars Sportif’ten yapılan açıklamada şöyle denildi: “Sporun her zamankinden çok önem kazandığı günlerden geçiyoruz. Covid-19’la birlikte bazı rutinlerimiz değişse de düzenli egzersiz hem bedenimizi hem de zihnimizi güçlendirmek için olmazsa olmazların başında geliyor. Hayatımıza hareket katmak kendimizi iyi hissetmemizin yanı sıra sağlığımızı korumak anlamına da geliyor. Egzersiz yaparak stresten uzak kalmak, mutlu olmak, kendimizi motive etmek mümkün… Spor sayesinde bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirebilir, uyku kalitemizi yükseltebiliriz. Mars Sportif olarak önceliğimiz hem üyelerimizin egzersiz rutinine devam etmelerini sağlamak hem de spora başlamak isteyenleri yüksek kalite MACFit standartlarının yanı sıra güvenli bir ortamda sporla buluşturmak.”

-REKLAM-

Son Haberler

Diğer Haberler