28.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Mahalle fırıncılığında yeni nesil konsept… Fırınya

- REKLAM -

Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini modern bir anlayışla harmanlayarak, fırın-kafe (bakery-cafe) konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya, üç yeni fırınını hizmete açtı. “Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla yola çıkan ve tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştıran Fırınya; Acıbadem, Kozyatağı ve Göztepe’de açtığı fırınında birbirinden nefis ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Gayrettepe, Küçükyalı, Nişantaşı, Acıbadem, Kozyatağı ve Göztepe olmak üzere 6 şubesiyle hizmet veren marka; en yenilikçi tariflerini şık sunumlar halinde beğeniye sunuyor. Benzersiz lezzetleri ve  yenilikçi menüsü ile farklılık arayışında olan tüketicilerin de yüzünü gülümseten marka; yıl sonuna kadar İstanbul’da fırın sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Geçmişten bugüne insanın içini ısıtan mahalle fırıncılığının sıcaklığını modern ve nitelikli dokunuşlarla bambaşka bir boyuta taşıyan Fırınya, yeni nesil fırın-kafe (bakery-cafe) konseptiyle fark yaratmaya devam ediyor. Güçlü know how’u, yüksek üretim ve hizmet kalitesi, lezzetli ve ulaşılabilir ürünleriyle kısa sürede adından söz ettiren marka, dinamik ve yenilikçi tarzıyla da dikkat çekiyor. Fırınya ustaları tarafından özenle hazırlanan ürünleri, konforlu ve sosyal bir atmosferde tüketme imkanı yaratan marka; benzersiz tatları keşfederken kahve eşliğinde keyifli vakit geçirmeye de olanak sunuyor. Marka; kalitede alışkanlık ve fark yaratan yenilikçi ürünleri, fırından yeni çıkan üzerinde dumanı tüten lezzetleri ve  özel menüsü ile günün her saatinde lezzet şöleni yaşatıyor.

Mahalle fırıncılığında yeni nesil konsept…

Bir buğday hikayesi yazarak Türkiye’yi fırın-kafe kültürü ile tanıştıran Fırınya, mahalle fırıncılığını yepyeni bir konseptle bir araya getiriyor. Marka; hem geleneksel ürünleri, hem dünyadan lezzetleri, hem de kendine özgü tatlarıyla zengin bir yelpaze sunuyor. Tamamı ekşi mayalı ekmekler, artizan sandviçler ve ekmeküstleri, fırından sıcak çıkan kruvasanlardan böreklere birçok lezzetle dolu fırın sepeti eşliğinde serpme kahvaltısı, salata ve fit seçenekler, kahve ve bitki çayı çeşitleri ve tabii ki olmazsa olmaz fırından sıcacık unlu mamul lezzetleri de ürün grubunda yerini alıyor.

Fırınya “Benzersiz Tatlar Ülkesi”nde lezzet şöleni yaşatıyor

“Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla hareket eden ve tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, dili, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor.  Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor.

Son Haberler

Diğer Haberler