İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MÜSİAD Yönetimi, Sakarya Vergi Dairesi’nde

MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetimi, ilimize yeni atanan Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik’i makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi (MÜSİAD) Başkanı Ahmet Genç ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri; kararname ile geçtiğimiz ay Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığı’na atanan Ahmet Çelik’i makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Ziyarette MÜSİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi veren Şube Başkanı Ahmet Genç, Nisan ayında Manisa’da gerçekleşen 89. GİK Toplantısı’nda bir araya geldiği Maliye Bakanlığı Müsteşar Vekili İsa Coşkun’a Sakarya’da ki işverenlerin vergi sorunlarını dile getirdiğini de söyledi.

MÜSİAD Türkiye’nin Yüzakı

İşadamlarının vergi ve konu ile ilgili sorunları hakkında da Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik ile fikir alışverişinde de bulunan MÜSİAD Sakarya Şube Ahmet Genç, MÜSİAD’ın 25 yıl anısına çıkardığı “MÜSİAD Türkiye’nin Yüzakı” kitabını hediye etti. Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, kendisine yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetimine teşekkür etti. Ziyarette; MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Vekili Enver Tok, Başkan Yardımcıları Adnan Borazancıoğlu ve Yaşar Coşkun, Bütçe ve Mali İşler Komisyonu Başkanı Salih Bakkaloğlu, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Eyüp Tuncer, Sektör Kurulları Başkanı Mustafa Gavasoğlu, Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Mustafa Kaytaz, Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı.

Haber: Levent CANDAN – SAKARYA

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın