21.7 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Olmuksan IP Finans Direktörü Özden Erol Dündar oldu

- REKLAM -

 Özden Erol Dündar, oluklu mukavva sektörünün lider firmalarından Olmuksan International Paper’ın Finans Direktörü olarak görev yapacak.
 
Yarım asrı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türkiye’de oluklu mukavva ambalaj sektörünün öncü şirketlerinden Olmuksan International Paper’ın (Olmuksan IP), Finans Direktörü Özden Erol Dündar oldu.
 
Özden Erol Dündar kimdir?
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Özden Erol Dündar, iş hayatına 1996 yılında Gillette Türkiye’de finansal analist olarak başladı. 2005 yılına kadar Gillette Türkiye ve Gillette İngiltere ofislerindeki finans departmanlarında çeşitli görevler üstlenen Dündar, 2006-2010 yılları arasında Procter & Gamble’da sırasıyla finansal analiz grup müdürü ve kurumsal finans grup müdürü olarak görev aldı. 2010-2017 yıllarında Yıldız Holding satış şirketlerinden Pasifik Gıda’nın finans direktörü olarak görev alan Dündar, 2017-2019 yıllarında Yıldız Holding’in ana ortak olduğu halka açık perakende şirketlerinden Bizim Toptan’ın CFO görevini üstlendi. 2020 Ocak ayından bu yana Olmuksan ID Finans Direktörü olarak görev yapıyor.

Son Haberler

Diğer Haberler