İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özdağ: Muhasebeciler, tüccarın en yakın dostudur’

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Fikret Gökmen ve yönetimini ağırlayan KOTO Başkanı Murat Özdağ, “Muhasebeciler, tüccarın en yakın dostu, arkadaşıdır” dedi

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı seçilen Fikret Gökmen ve yönetim kurulunu ziyaret etmiş, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletmişti. KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, geçtiğimiz gün başkan yardımcısı Remzi Özcan, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Tosun, Atilla Güngör, Rüstem Çakal ve oda sekreteri Taner Öner ile birlikte, KOTO’ya iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

‘İKİ KURUMUN İŞBİRLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ’
KOTO Başkanı Murat Özdağ, Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Yusuf Koçak, Murat Altun, meclis üyeleri Volkan Yılmaz ve Alp Kayalar tarafından ağırlanan KSMMMO yönetimi, odanın yeni dönemde hayata geçirmeye hazırlandığı projelerle ilgili de bilgi verdi. Ziyarette yaptığı konuşmasında, ticari faaliyetler için iki kurumun işbirliğinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Özdağ, “Muhasebeciler tüccarın en yakın dostudur, arkadaşıdır” ifadelerine yer verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın